הובלות משרדים

הובלת משרד היא אירוע שדורש התארגנות שונה מהובלת דירה. הובלת דירה היא מאורע חשוב וגדול במיוחד שיש ילדים בבית, הדורש התארגנות, אריזה של הבית והמון בירוקרטיה, אך עדין מעבר דירה לרוב מסתכם ביום אחד מרכזי של המעבר. מעבר של משרד הרבה יותר מורכב, ולרוב הובלת משרד דורשת לבצע את המעבר במקביל להמשך העבודה הסדירה של העסק או החברה. מעבר לכך הובלת משרד לעיתים גדולה יותר ומורכבת יותר מהובלת דירה ולכן ההתארגנות שונה. הובלת משרד בנוסף דורשת התארגנות לפני המעבר על מנת להתמקם במקום החדש במהירות ולהימנע עד כמה שניתן מהפסקת העבודה או לסדר את המקום החדש תוך כדי שגרת העבודה.
לוח זמנים

הובלות משרדים דורשת התארגנות לא רק של אריזת המשרד או העסק אלא התארגנות מראש הכוללת ארגון המקום החדש כגון ניקיון וצביעה מעבר לכך יש להכין את התשתיות במקום למחשבים ולאינטרנט כך שניתן להתחיל מיד בעבודה וללא עיכובים במקום החדש.
מה מעבירים?
תהליך האריזה של המשרד או העסק יכול להיות מורכב, במקומות רבים ניתן למצוא ארכיון גדול או מחסן הכולל ציוד רב, במידה וניתן העברת המחסן או הארכיון ניתן לעשות לפני המעבר, ההמלצה היא להוביל תחילה ורק במועד האחרון להעביר את כל המשרד. חשוב לקבוע לוח זמנים מסודר על מנת לבצע את המעבר של המשרד בצורה המהירה ביותר ועם מינימום תקלות שעלולות לפגוע בשגרת העבודה.
בחירת חברת הובלות
חברת הובלות מקצועית שתעביר את המשרד או העסק שלכם יכולה לחסוך לכם כסף רב, החיפוש אחר חברת הובלות לא תמיד קל וחשוב לבחור נכון. התחילו בחיפוש באינטרנט, קראו על החברה, למדו על הניסיון שלה בתחום הובלות משרדים, בררו כי החברה יכולה לספק מובילים ומשאיות בהתאם לגודל העסק שלכם. בקשו טלפון של לקוחות של החברה לשמוע ממליצים על החברה ועל המעבר שלהם עם החברה, ורק לאחר מכן סגרו עם החברה על מועד ההובלה. בדקו כי התאריך מתאים לכם, בקשו שכל הנושאים יהיו רשומים בחוזה מסודר, וכמובן בדקו כי החברה מבטחת את עובדיה ואת הציוד שהיא מעבירה.
שירותי הובלות נוספים
חברות הובלות מקצועיות לצד הובלת משרדים מציעות מגוון שירותי הובלות, אחד השירותים המומלצים הוא שירותי אריזה. החברה מגיעה ביום המעבר או לפני כן אורזת את כל המשרד כך שעד מועד ההעברה אתם יכולים לעבוד כרגיל והיא הדואגת לפרק את הציוד במקום החדש. תוכלו לברר אם החברה מספקת אספקה של ארגזים וחומרי הדבקה לאריזה. והאם החברה מסדרת את התשתיות התקשורת במקום החדש.

כתיבת תגובה