הובלות סטודנטים

הקיץ בפתח וזו העונה החמה. לא רק בגלל שמזג האוויר מאתגר אותנו שוב ושוב באחוזי לחות גבוהים ובטמפרטורות בלתי סבירות אלא בין היתר בגלל שזו גם עונת מעברי הדירה. האוכלוסייה אשר עוברת דירה בתדירות גבוהה וזקוקה רבות לשירותיה הנאמנים של חברת הובלות היא כמובן אוכלוסיית הסטודנטים. סטודנטים זקוקים לשירותי הובלות יותר מרוב האנשים בישראל ועוברים דירה בתדירות גבוהה יותר.

הובלות סטודנטים בתקופת הקיץ

מדוע סטודנטים כה זקוקים לשירותי הובלות?הסיבה פשוטה. סטודנטים עוברים דירה כמעט מדי שנה. בין אם סטודנט עובר מדירה שכורה אחת לדירה שכורה אחרת, או מסיים את שנת המגורים שלו במעונות הסטודנטים- הוא זקוק לשירותיה של חברת הובלות.

באופן כללי וגורף, בסביבות חודש יוני מסתיימת שנת הלימודים הסטודנטיאלית. המבחנים בפתח אך עתידים להסתיים לתוך יולי, וזה הזמן להתחיל לחפש דירה או לחשוב על אופציות בנוגע למעונות בשנת הלימודים הבאה.

לאחר שהוחלט על פתרון המגורים הראוי, כל שנותר לסטודנט המצוי הוא לחפש אחר חברת הובלות מתאימה.

הובלות סטודנטים – מה לא לעשות

סטודנטים הם קבוצת אוכלוסייה אשר לא נהנית ממשכורת גבוהה או ממשאבים בלתי מוגבלים, זו עובדה ידועה ומוכרת לכל. יחד עם זאת, גם באמצעים המוגבלים העומדים לרשותם, חשוב להקפיד על כמה "כללים" חשובים באשר לתחום של הובלות.

ראשית, מומלץ שלא "לסגור" עם חברת הובלות הראשונה שאיתה מדברים. חשוב לבדוק ולבחון אילו חברות נוספות קיימות בשוק ומה הסטנדרטים שהן מציעות.

מומלץ שלא למסור עובדות שאינן נכונות באשר לכמות הארגזים שיש לכם בפועל. אנשים נוטים להמעיט או להפריז בכמות הארגזים והחפצים מתוך רצון לחסוך או לבחון את יכולותיה של חברת הובלות כזו או אחרת. זוהי טעות ומוטב שלא לעשות זאת כאשר מזמינים חברת הובלות לביצוע הובלות לסטודנטים.

הובלות סטודנטים – מה כן לעשות

מה מומלץ לעשות בעת הובלת דירה? חשוב לערוך רשימה עוד בטרם מתקשרים אל חברת הובלות פוטנציאלית. ברשימה יכללו כל הפריטים אשר עוברים דירה. החלוקה צריכה להיות לפי ריהוט כבד (כדוגמת טלוויזיה, מיטה וכדומה) וחפצים קלים יותר הנארזים בארגזים או בשקיות אחסון.

כאשר יוצרים קשר עם חברת הובלות יש לתת הערכה של כמות הארגזים והחפצים אשר ברצונכם להעביר. בהתאם לכך תיתן לכם חברת ההובלות את הערכת המחיר המתאימה.

חשוב לקבוע את ההובלה לשעות הבוקר המוקדמות, ולקחת בחשבון כי ייתכן ומדובר במשימה שתארך מספר רב של שעות. כמו כן מומלץ לשריין יום שלם להתארגנות בדירה החדשה ולעיכובים אפשריים במעבר הדירה.

מומלץ לסכם מראש עם חברת הובלות שתבחרו, על מחיר ההובלה, כך שלא תהיינה הפתעות מיותרות עם סיום ההובלה. חשוב לזכור כי המובילים עובדים קשה וזקוקים לכוס מים בעת ההובלה וגם ישמחו לקבל טיפ סמלי עם סיום ההובלה. אל תשכחו כי מדובר בימי הקיץ החמים ובעבודה פיזית לא פשוטה לעתים.

כתיבת תגובה