הכנה לשיפוץ בית

תמיד זה ככה, הטבע האנושי מאוד אוהב לקבל את הכל מהמוכן, לעבור לדירה חדשה מבלי להתעסק עם אריזה וקרטונים, בלי להתעסק עם ההובלה והפריקה, לאכול ארוחה טובה אבל כדאי שמישהו אחר יכין אותה, וגם לקבל דירה משופצת, רק בלי כל הבלגן שמסביב.

רק שלא הכל תמיד חייב להיות כל כך מסובך, מסתבר שעם תכנון נכון אפשר לקבל דירה משופצת בתוך זמן קצר ועם מינימום בעיות על הדרך, זה הכל תלוי בזמן שתקדישו להכנה ולברור הפרטים החשובים, כולל עלויות.

בכל שיפוץ דירה צריכים להיות כמה שלבי הכנה לפני שמתחילים בעבודה עצמה, שהראשון בהם פשוט כולל את ההחלטה מה משפצים. הרי זה ברור ששיפוץ אמבטיה שונה בתכלית משיפוץ מטבח, עבודות גבס שונות מעבודות ריצוף, וההכנות לעבודות מסוג זה שונות לחלוטין משיפוץ כולל של דירה. לכן, דבר ראשון נסו לקבוע איזה חלק מהבית אתם מעוניינים לשפץ.

בשלב הבא נסו לקבוע מה יהיה אופי השיפוץ. ניקח למשל חדר שינה, האם אתם מעוניינים להגדיל את מידות החדר? להוסיף לו חדר ארונות או פשוט להחליף את הארון הנוכחי? האם זוהי גם ההזדמנות להחליף רהיטים אחרים בחדר כגון המיטה והשידות? האם תרצו להחליף את גופי התאורה את הריצוף, או שאתם רק מעוניינים בהוספת אלמנטים דקורטיביים?

ברגע שתצליחו לעלות על כל השאלות הללו, תוכלו להתחיל לעיין בקטלוגים באינטרנט ולבקר בחנויות כדי להתמקד בחומרים וברהיטים המסוימים שבהם אתם מעוניינים. כך תוכלו לקבל מושג גם לגבי מחירים שונים, ולקבוע מסגרת תקציבית מציאותית. לא סגורים על התקציב? חפשו מחירון שיפוצים באינטרנט.

עכשיו, כאשר אתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים וכמה אתם מוכנים לשלם על כך, הגיע הזמן ליצור קשר עם קבלני שיפוצים. בדקו באינטרנט, בקשו הצעות והשוו מחירים, הדבר החשוב ביותר: אל תתפשרו! הכניסו הביתה רק בעלי מקצוע טובים, מומלצים ואמינים.

עוד באתר www.msapzim.co.il

כתיבת תגובה