הפקות בר מצווה

לפעמים נדמה לנו שהזמן ממש עף, שרק אתמול לימדתם את הבן הקטן איך לרכוב על אופניים וכבר הוא בן 13, ונמצא בפני תחילת חייו כבוגר. חגיגת בר המצווה היא אירוע מרגש בחייו של כל ילד יהודי, בין אם מדובר בחגיגה מסורתית יותר או פחות.

 

איך מארגנים חגיגת בר מצווה שתשקף את מלוא חשיבותו של היום המיוחד ומהן האפשרויות הקיימות לציון האירוע? איך מוציאים גן אירועים אולם ואיך עושים זאת נכון?

 

ראשית חשוב להחליט כיצד אתם מעוניינים לחגוג, כאשר קיימים אינספור רעיונות לבר מצווה, בערך כמספר החוגגים בכל שנה. האם אתם מעוניינים לערוך אירוע גדול לכל המשפחה והחברים באולם אירועים או בגן אירועים? אולי יתאים לכם אירוע מצומצם בחיק האנשים הקרובים אליכם ביותר? ואולי בכלל תרצו לקחת את כל המשפחה לטיול ארוך בחו"ל? הכל תלוי בהעדפתכם האישית ובמסגרת התקציב שאתם מעוניינים להקדיש לחגיגה.

 

במידה והחלטתם לערוך אירוע בגן או באולם, עליכם להתחיל לאתר את כל נותני השירות השונים שיהפכו את האירוע למושלם:

 

–          מצאו מקום – בר מצווה היא אירוע קצר יותר ממרבית החתונות, אשר נערך בכל ימי השנה ללא יוצא מן הכלל, לכן מחירו של אירוע כזה נוטה להיות נמוך בהרבה מזה של חתונה, גן אירועים אולם או מסעדות, חשפו תאריכים פנויים ותוכלו לחסוך המון.

–          קייטרינג לבר מצווה ושירותי בר נוטים גם הם להיות זולים יותר מחתונות, זאת בשל מבחר האלכוהול המצומצם יותר והמנות אשר נוטות להיות יותר פשוטות. אם מקום האירוע נראה לכם איכותי והתרשמתם לטובה מהטעימות, אין סיבה להסס לסגור חוזה.

–          גם צלם לבר מצווה נוטה לקחת תעריף נמוך יותר בשל הליווי במהלך הערב עצמו והשימוש בפחות מצלמות לתיעוד האירוע, אך עדיין חשוב לתאם שירות זה מבעוד מועד.

עכשיו כל מה שאתם צריכים זה רק אירוע מוצלח, המון מזל טוב!

 

לקבל מחירים וארגון חתונה כנסו לאתר לי קל אירועים www.lee-kal.co.il

כתיבת תגובה