השתלת שינים אצל המומחים בתחום

לא נעים להודות בזה, אבל מי שנראה טוב יותר מקודם מהר יותר בעבודה, מקבל משכורות גבוהות יותר ונהנה מחיים נוחים יותר. האם אתם מרוצים ממקומכם? כבר הרבה מאוד זמן שניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים הם לא הנחלה של המפורסמים ותו לא. בימים אלה, טיפולי קוסמטיקה והתערבות כירורגית למטרות אסתטיות קיימים בהישג יד במחירים השווים לכל כיס. המחיר הנוח, ועמו החידושים הטכנולוגיים, גרמו לכך שאנשים רבים חשים חופשיים יותר לספר על טיפולים שונים שחוו. כיום כבר איום מה להרגיש מבוכה – במאה ה-21 ניתוח פלסטי הפך להיות סימן לטיפוח והעצמה.

מרגע שמחליטים לעבור ניתוח מתחילים מסלול ארוך הדורש מחוייבות, לכן הכי חשוב לא לעבור תחת סכין המנתחים אם יש לכם ספקות או סיכוי שתתחרטו. בסופו של דבר, רוב המנותחים יוצאים מהניתוח שמחים ומרוצים, אולם קחו בחשבון שבכל ניתוח, גם בטיפולים אסתטיים יש סיכונים.

אז מה צריך לבדוק אם רוצים לעבור טיפול קוסמטי, ומאילו דברים חשוב להיזהר? רוצים לקבל פרטים על השתלת שיניים? קבלו מספר עצות שבעזרתן תוכלו לקבל את הטיפול הכי טוב:

– למנותחי אף: לאחר הטיפול האף יכול להיות סמוק ונפוח. ניתן להקל את הנפיחות והאדמומיות באמצעות צינון האזור עם קרח או עם שקיות של ירקות קפואים.

– בשבוע הראשון לאחר הניתוח הפלסטי סביר שתיתקלו בקשיים בעת צחצוח שיניים. לפיכך לרוב מומלץ, זמנית, להשתמש במי פה לשמירה על היגיינת הפה.

ניתוחי חזה: מומלץ שלא לעבור הקטנת חזה לפני שמתחילים דיאטה, מפני שהשדיים מאבדים מניפחם בעת ירידה במשקל וצורת החזה משתנה. לפיכך רצוי לפני כן לרדת במשקל ורק אחרי כן לעבור את הקטנת החזה.

– כדאי מאוד להמנע מהפעלת כוח או לחץ כלשהם על הזרועות או החזה לאחר ביצוע כל ניתוח חזה, מהסיבה שהלחץ עלול להוביל להרחבת הצלקות מהניתוח.

טיפול פנים: אסור לעשות טיפול פילינג בכל רמה שהיא לאנשים אשר מטופלים ברואקוטן או ברטין איי, מפני שבמצב זה עור גופם דק מאד ופילינג יכול לפגוע בו.

– אחרי ניתוח מתיחת הפנים כדאי מאוד להקפיד על שמירת לחות העור, מכיוון שעור מלא לחות הוא גם עור גמיש שמתאושש מהר יותר. מומלץ מאוד למרוח קרם הזנה לא שומני על העור החל מיום לאחר ניתוח מתיחת הפנים וכן להקפיד על שתייה מרובה.

תחום האסתטיקה הוא תחום שבו ככל שיודעים יותר כך המצב טוב יותר, במידה ואתם מעוניינים לשמוע עוד בנושא השתלת שיניים ביום אחד או שתלים דנטליים, מומלץ ביותר לקרוא את הטקסטים הבאים שבנושא טכנאי שיניים או לבקר באתר שיניים בריאות. רק שתעברו את הטיפול בסביבה בטוחה ושהתוצאות יהיו לרוחכם. ושנהיה בריאים!

כתיבת תגובה