חנות סקס

הפולניה -חנות סקס 

www.boysandgirls.co.il/- האתר של "הפולניה"

מה הקשר בין גפילטע פיש לוויברטור? הפולניה, חנות סקס לנשים המעוצבת כבית פולני אמיתי. בין הספות, השנדליר, האורלוגין וסרוויס הקפה תמצאו מבחר גדול של מוצרי סקס איכותיים. זה המקום לרכוש ויברטור,או כל צעצוע אחר…

מאת: מור גבריאל
19/01/2010

אני מבקשת שתעצמו את העיניים ותחשבו על צמד המילים חנות סקס, אני חושבת שלחלק ממכן עוברות כמה תמונות לא נעימות של מקום, אפלולי, חשוך, נוטף זימה ומכוסה בפוסטרים של בחורות ערומות.
ועכשיו תנסו לעצום את העיניים ולחשוב על המילה "פולניה", אני בטוחה שכמה חיוכים ובדיחות יקפצו למראה מילה הזאת. אבל האם מישהו ממכם חשבה שהפולניה אולי זאת חנות סקס ?

כן כן, יש מצב שהמשיח הגיע, או שלסבתא הגיעו הגלגלים שהיא הזמינה. בתל אביב יש חנות סקס לנשים שמעוצבת ונראית כמו בית פולני אמיתי.
הפולניה, חנות סקס לנשים מחולקת לחדרים שונים.

בסלון בין הספות והכורסאות, השידות והשולחנות, השנדליר והאורלוגין, מפת הקרושה וסרוויס התה, מונחים ויברטורים בגוונים פסטלים, אזיקי פרווה ורדרדים, משחקי זוגות ושאר פריטים שנועדו לגרות ולהעצים את ההנאה מהמין.

בהמשך נמצאת פינת האמבטיה ובה מוצרים המתאימים לשימוש באמבטיה כמו ספוגים רוטטים וברווזים עמידים למים. במטבח ישנם דברים אכילים, והמון ציוד שמתאים למסיבת רווקות. זאת חנות סקס שממש אפשר לגור בה.

"הפולניה, מנוהלת בסטנדרטים הגבוהים ביותר", אומרים הבעלים. "יש סיבות רבות שחלק מהאנשים לא מעוניינים להגיע לחנות סקס, ואנחנו חשבנו על הסיבות הללו ולכן פתחנו את הפולניה. חנות הסקס לנשים באה לפתור את אותן חששות, בעיקר של הנשים", הם מוסיפים.

האם אתם חושבים שהצלחתם לפתור את החששות הללו, אני מתעניינת.

"הבעיה הראשונה היא המבוכה, לכן השקענו בעיצוב החמים וההומוריסטי של החנות. העיצוב הפולני והמשעשע מקל על המבוכה שלפעמים
נקלעים אליה כשמגיעים לחנות סקס. בפולניה חשבו על הנשים. בחנות אין סרטים כחולים או חוברות פורנוגרפיות, כי לא רצינו שנשים שמגיעות לחנות יהיו נבוכות למראה העטיפות של הסרטים הללו. ועוד דבר חשוב בפולניה, חנות סקס לנשים, יש רק מוכרות. כל הדברים הללו הופכים את חווית הקנייה לקלה ונוחה.

הבעיה השנייה היא דיסקרטיות. אנחנו נענים לבקשות של הלקוחות שלפעמים רוצים שנפתח את החנות רק בשבילם, לפני או אחרי שעות הפעילות. בחיוב כרטיס האשראי לא מופיע שום אזכור שהקנייה התרחשה בפולניה. לחנות כניסה דיסקרטית מה שמאפשר חשאיות ברמה גבוהה.

הבעיה השלישית היא מבחר ואיכות המוצרים. פולניה יש מבחר גדול של מוצרים איכותיים של החברות הטובות בעולם, מה שנותן שקט ללקוחות שרוכשים אצלנו. וכמובן, מחירים שלנו הם מהטובים בשוק"

אם אני ישבתי על הספות בפולניה והרגשתי כמו בבית אין ספק שגם אתן יכולות. אם בא לכן גפילטע פיש וגם וויברטור, הפולניה, חנות סקס לנשים זה המקום בשבילכן.
________________________________

הפולניה, בוגרשוב 29, תל אביב

הפולניה,עמרמי 11 כפר סבא.

טלפון- 036202779,097669716

האתר שלנו-www.boysandgirls.co.il/

 

www.boysandgirls.co.il

כתיבת תגובה