חתונת גן אירועים

יש מעט מאוד אירועים חשובים במהלך החיים שחשוב לנו לחגוג ביחד עם כל האנשים הקרובים אלינו, בין אם מדובר בברית או בריתה, בר או בת מצווה, חתונה, ולברי המזל שבינינו, גם חתונת כסף או זהב. מה שהכי חשוב במהלך היום הזה הוא שכולם ייהנו ושיזכרו את האירוע שלנו לטובה, ואין דבר שמשפיע על התחושה הזאת שמקבלים במהלך אירוע מצויין כמו המקום שבו מתקיים האירוע.

הבחירה הכי משמעותית של מארגני אירועים היא בין גן אירועים ואולם, לכל אחד את היתרונות והחסרונות שלו, והבחירה צריכה להיעשות על סמך מספר גורמים:

ראשית, מדובר בתקציב לאירוע. אין מה לעשות, אירוע בגן נוטה להיות יקר בהרבה מאירוע שנערך באולם אירועים, אפילו אם מדובר באולם יוקרתי ונחשק. במידה ומדובר באירוע בתקציב גבוה שלא מכביד יותר מדי על חשבון הבנק, ניתן לשקול לערוך אותו בגן. אם התקציב מצומצם יותר, אולם אירועים הוא המקום בשבילכם.

זהו המצב גם בכל הקשור למספר המוזמנים. כעקרון, ככל שיש יותר מוזמנים, כך יש צורך בשטח גדול יותר, ברמות שרק גני אירועים יכולים להציע. אך מספר מוזמנים קטן יכול למלא אולם בינוני בקלות, מה גם שלא תמיד נעים לארגן אירוע למאה איש בגן אירועים עצום, שכן אז המקום עלול להיראות ריק מדי.

אך חשוב שלא לשלול אף אחת מן האפשרויות על הסף. קיימים כיום גני אירועים קטנים, שמאפשרים אירוע בתקציב נמוך, וכמוהם, אולמות אירועים בעלי שם אשר יכולים לאכלס אלפי חוגגים בכל רגע נתון ולהציע חוויית אירוע שמתאימה גם למיליארדרים.

הדבר הכי חשוב הוא למצוא את המקום שברגע שתיכנסו אליו בפעם הראשונה תדעו שזהו המקום בשבילכם. מקום יפה, אלגנטי, איכותי, שמתאים בדיוק ליצירת זכרונות חדשים ויקרי ערך, אשר יוכל לתת לכם אירוע מהאגדות, בדיוק כמו שחלמתם מהרגע הראשון שהחלטתם להתחתן.

כתיבת תגובה