טבעות אירוסין

איזה כיף לקבל תכשיט מהגבר שלך. קיבלתי במהלך חיי לא מעט תכשיטים מהגבר שלי. כמובן שהתכשיט שהכי כיף היה לקבל זה טבעת אירוסין. אם כי גם טבעת נישואין היתה לא פחות מרגשת. הכיף בטבעת אירוסין זה שהוא בחר את זה לבד וידע להתאים לי את הטבעת הכי מדליקה שרק אפשר לקבל. הוא לקח את אמא שלי ואמא שלו ונעזר בהן לרכוש את טבעת האירוסין. האמת נשמע לא קל – הרי אני הולך ללבוש את מה שהוא בחר עוד הרבה הרבה שנים. בחירה של טבעות אירוסין זה לא קל!. ה

בחירת טבעת הנישואין כבר היתה יותר קלה האמת – השתדלנו להתאים את טבעות הנישואין של שלנינו – הלכנו לחנות בתל אביב שלא אזכיר את שמה ועשינו שם שוק! עד שמצאנו את מה ששנינו אוהבים היה לא קל. כל אחד מאיתנו משך לכיוון אחר – אבל בסוף מצאנו טבעות נישואין מדליקות לשנינו. מה יהיה הלאה אני לא יודעת – אני מצפה לעוד כמה מתנות כאלו מבעלי. כל שנה אני מצפה לעגיל חדש או צמיד חדש. אני אוהבת להתפנק ולא פחות מזה גם לפנק את המתוק שלי. מה יותר כיף מלהעניק ולהרגיש נאהב ומאוהב. אה?

מה אני מאוד אוהבת בתכשיטים? קודם כל טבעות – מה יותר כיף מטבעת מעוצבת של מעצבת תכשיטים? אני משתדלת לרכוש פעם בכמה זמן תכשיט כזה לעצמי. יש כמה חנויות יוקרתיות בישראל שם אני משתדלת לרכוש טבעות ושרשראות. חשוב לי להתאים את התכשיטים שלי אל הטבעות אירוסין ונישואין שלי – התאמה מוחלטת עוזרת לי להתאים גם את הלבוש שלי. חודש הבא אנחנו נוסעים לצרפת ויש מצב שאני אחזור משם עם כמה תכשיטים חדשים – כך שיש למה לצפות.

להלן כמה אתרים של חנויות שאני אוהבת.

כתיבת תגובה