טיסות לניו יורק – מה כדאי לראות

ניו יורק היא אחת מהערים הגדולות ביותר בארה"ב, כולם ראו תמונות מניו יורק או לפחות שמעו על העיר הזו. הנה מספר אטרקציות בעיר:

1)     מדיסון סקוור- יסודות המקום הונחו כבר ב 1847, ואזור זה החל כאזור מגורים למעמד הבינוני נמוך. אם השנים השתנה פני האזור, מאזור מגורים בניו יורק לאזור בילויים למעמד האקונומי הגבוהה מאד. בתי המגורים הקטנים נהרסו ועל יסודותיהם קמו להם מגדלים מפוארים וגבוהים. ואזור זה הפך לאזור בילויים וקניות, שחלק מהמלונות הטובים ביותר שוכנים בו, כדוגמת מלון השדרה החמישית.

2)     אי אליס- הוא מקום בעל משמעות היסטורית לעם האמריקאי. בזמנו שימש האי כשער כניסה אל החלום האמריקאי. בו הונפקו אשרות הכניסה לארה"ב. היום משמש האי כמוזיאון בו יש סיורים מודרכים, עם יותר מ 600,000 מהגרים חדשים שהגיעו לארה"ב דרך האי אליס. ניתן לראות את האי מהמטוס כשבוחרים טיסות לניו יורק.

3)     גשר ברוקלין – הגשר נבנה ב 1870 על ידי ג'ון רובלינג ונחשב בזמנו כטעות ארכיטקטונית כיוון שהיווה את הגשר תלוי חבלים הארוך בעולם. ניתן לטייל על הגשר ולראות את ההתפתחות שלו ושל ניו יורק יחדיו.

4)     בניין וולורס- נבנה ב 1913, בסגנון גותי, גובהו העצום בזמנו היווה אטרקציה בשילוב סגנונו הייחודי היווה תמיד אטרקציה מיוחדת לתיירים. שמו הנוסף הוא קתדראלת המסחר, ומומלץ להגיע על מנת להתרשם מיופיו.

5)     וול סטריט- מי לא שמע על וול סטריט, מרכז העולם הפיננסי, הבורסה הגדולה בעולם, נמצאת ברחוב מנהטן. ניתן להגיע ולראות את התגלגלות והתפתחות השוק והבורסה האמריקאית.

6)     מרכז רוקפלר- נבנה בימי השפל הגדול בארה"ב על מנת להוות מרכז רדיו וטלוויזיה, עם משרדים רבים עבור עובדי הטלוויזיה והרדיו הרבים. על כן שמו הקודם של המרכז היה עיר או רובע הרדיו. אל תפספסו את המרפסת המפורסמת  במרכז רוקפלר שהרבה מאד סרטים הוליוודים צולמו בה.

זה הזמן לטוס לניו יורק. אם אתם מחפשים טיסות לניו יורק.

עוד מיד על ניו יורק.

כתיבת תגובה