כלבים לאימוץ במרכז


יש לכם כלב? מביאים גור כלבים והנכם מעוניינים לגלות איך מומלץ לטפל בו? הרצון או הבחירה לאמץ או לקנות כלב היא צעד גדול ולא כדאי לבסס אותה רק משום אהבה לבע"ח. לא מוצאים מידע על כלבים? מחפשים כלבים לאימוץ? להלן מספר טיפים טובים על כלבים:

חשוב לוודא שאתם באמת מוכנים למהלך הזה, הן מצד השינוי שהדבר יגרור לחייכם וביתכם, והן מבחינת הוצאותיכם. כלב בבית משמעותו טיול 3 פעמים ביום, לזכור להאכיל ולהשקות אותו, ולתת לו אהבה ללא גבולות.

כמו כן, כלב גורר עמו מיני הוצאות, משתנות וקבועות, לווטרינרים, אוכל לכלבים, צעצועים וטיפולים במקרה של תאונה או מחלה. אם אינכם חושבים שאתם מסוגלים להתמודד עם זה, מומלץ ביותר שתחסכו מבעוד מועד את כל הכאב ותוותרו על אימוץ כלב לתקופה הקרובה.

העדיפו תמיד לאמץ כלב מכלביה או עמותה ע"פ כלב ממגדל פרטי – כלב ממוכר פרטי תמיד מוצא בית, בעת הכלביות בארץ מפוצצות בעשרות אלפי כלבים נטושים יפהפיים. לא מעט מכלאות ממיתות את הכלבים שנמצאים אצלן אחרי שהות ארוכה, ואפילו אלו שלא מוכנות לבחור בחלופה זו לא תמיד מצליחות לספק לכלבים טיפול מקיף וצמוד בשל העומס הרב. אימוץ מכלביה ייתן לכם להביא הביתה חבר חדש מתוך מבחר רב ונוסף על כך, כלב מכלביה יעניק לכם אהבה מושלמת ויהיה מלא רגשות תודה על כך שנתתם לו חיים.

לקחת גזעי או מעורב? בעוד שכלבים גזעיים מציעים לבעליהם יוקרה וסמל סטטוס, כלבים מעורבים נוטים כמעט תמיד להיות הרבה יותר נבונים, הם בעלי תוחלת חיים ארוכה ולוקים פחות בבעיות בריאות.

אם כבר הבאתם כלב, חשוב שלא תזניחו את המשימה לאלפו. כלב שעבר חינוך הוא כלב בריא, ובמידה ומצבו המנטלי רגוע ומאוזן, גם לכם מהנה יותר לחלוק את סביבת המחייה.

רוצים לדעת עוד על כלבים למסירה? עברו עכשיו לאתר www.liberation.org.il/, שבו תוכלו לקרוא את כל האינפורמציה בנושא סוגי כלבים, דרכי הטיפול בהם, טיפים שימושיים, ומידע על וטרינרים, מומחי אילוף, ציוד ומזון.

כתיבת תגובה