לבחור מטפל זוגי


האהבה שלכם נעלמה? פרידה קוסמת לכם? מזל שהגעתם לכאן.

כמה זוגות עומדים להתגרש? בכלל לא מעט, הנתונים שנאספו מראים שבערך מחצית מהמתחתנים אמורים לוותר על הקשר. לעובדה זאת מספר רב של סיבות. החל מזוטות לא רציניות כמו קצר בתקשורת, מתחים סביב המטלות שיש להספיק וכלה בבבעיות רציניות יותר בעקבות הגדלת המשפחה. ועם זאת, החדשות המסעירות הן, שהיום ישנן אופציות נוספות לפני שקובעים שצריך להתגרש. מעוניינים לדעת עוד על מטפל זוגי? פשוט תמשיכו לקרוא.

לא בטוחים אם גם אתם זקוקים לטיפול זוגי? מעוניינים לקרוא עוד על גירושין?

אם ניתן למצוא אתכם תמיד רבים, כועסים וחושבים על גירושין- רק טיפול זוגי עשוי להציל אתכם. גירושין הם לא תמיד הפתרון, אפשר לפעול אחרת. עם גירושין בא מחיר ובסופו של דבר, בטוח יש סיבה שבגללה בחרתם להינשא.

באיזה אופן מחליטים על מטפל זוגי? איך מחפשים מידע על ייעוץ זוגי?

ישנם הרבה מטפלים ולכל אחד גישה שונה. אם אתם מעוניינים לדעתם מה הכי טוב לכם, כדאי פשוט לקיים מפגש היכרות. הפגישות הראשונות הן לרוב חינמיות, והן הזדמנות טובה לבחון ולבדוק את הקשר שנוצר עם המטפל. לא צריך לחשוש להרים טלפון ולקבוע פגישה- אין ספק שרצוי לבדוק קודם מאשר להיתקל במשהו לא צפוי.

טיפול זוגי – מידע ויתרונות

הייתה סיבה שבעקבותיה החלטתם להיות ביחד. עם השנים, בגלל השינויים והמשברים, התקשורת שלכם חסומה, התשוקה נעלמת והזוגיות אינה עובדת. זה קורה לטובים ביותר, אבל לא כל הנשואים יודעים להתמודד עם הבעיות. הטיפול מציע מקום ניטרלי לדבר על הצרות, לפרוק את העול, למצוא עוד כלים ולגלות מחדש את האהבה שלכם.

יהיה זה ביזבוז גדול אם לא תתנו סיכוי אחרון לנישואים שלכם- ייתכן מאוד שתצליחו להציל את הזוגיות.

טיפול זוגי – אתם צריכים גם? רוצים לדעת הכל על סוגי מטפלים? כנסו לאתר www.du-et.co.il/ ותקבלו מידע חשוב.

כתיבת תגובה