להרים את החתונה הכי טובה

כולנו מכירים את הסיפורים על זוגות שחתונתם נהרסה בגלל שהמקום נסגר, שהייתה מתקפת מקקים אימתנית על גן האירועים, שהיה גשם זלעפות דווקא ביום שבו בחרו לערוך את החופה באוויר הפתוח, או בשל מגוון נפילות כאלו ואחרות שהצליחו להרוס את היום השמח בחייהם. איך תוכלו לדאוג לכך שלכם זה לא יקרה? כיצד תמצאו מקום לאירוע? מהם הפרטים שעליהם צריך להקפיד לברר ולאיזה פרט אף פעם לא מיותר להתייחס מראש כשיהיה עליכם לבחור גן אירועים או אולם לאירוע?

כשלב ראשון, בקרו במקום לשם התרשמות – התאורה, העיצוב, האווירה ותחושת המרחבים שהמקום מספק. שימו לב שאתם בודקים, האם יש חצר? האם היא גדולה מספיק כדי להכיל את כל האורחים שלכם? האם האזורים החיצוניים מציעים סכך? כמובן, האם אתם יכולים לראות את עצמכם חוגגים שם? את ההתרשמות כדאי לעשות בשעת אירוע כדי שתוכלו להתרדם ממנו בפעולה, אך דעו שהחוגגים הנוכחיים קרוב לוודאי שכרו דברים שהמקום לא תמיד כולל.

אל תשכחו לבקשו לראות רישיונות הפעלה ובררו אם המקום עומד בכל תקנות הבטיחות, בכל הקשור למספר יציאות החרום, מטפים בתוקף, גישה לשירותי חירום, וכמובן, שאין במקום שום מפגע כגון חוטים חשופים, נזילות ודומיהם.

בררו מבעוד מועד עבור מה אתם משלמים. מה שנראה לכם זול בהתחלה עשוי לא להזכיר את השירותים הבסיסיים ביותר, שתידרשו להוסיף לסכום הכללי.

אולמות אירועים רבים מציעים עסקאות חבילה ללקוחותיהם הכוללות צוות צילום, DJ ואף מעצב. הדבר יכול לחסוך אלפי שקלים, אבל כדאי לשאול בנוסף עם נותני שירותים אחרים אם הדבר באמת כל כך משתלם והאם צוות המקום שווה.

ישנם מקומות שמגבילים לפעמים את המוזמנים בשעה שבה מסיימים. בררו מראש עד איזו שעה אתם יכולים להמשיך במסיבה, כדי שלא תאלצו לשלוח את המוזמנים שלכם הביתה כבר באחת עשרה.

רוצים אולם אירועים? לא מפסיקים לחשוב על אולמות אירועים? בחירת מקום האירוע היא משימה קשה, אבל בהתחשב בעובדה שקרוב לוודאי שזו זאת ההוצאה הגדולה ביותר, ולכן מומלץ לוודא שאתם צפויים לקבל לא פחות מהכי טוב שיש ואת כל מה שעבורו. שילמתם אז הקדישו את מלוא תשומת הלב לעניין ואל תתביישו לשאול שאלות, כי תמיד עדיף להיות קצת נודניקים על פני כל מיני אכזבות.

לטיפים נוספים על גן אירועים או גני אירועים, הכנסו עכשיו לאתר www.achuzat-gan.co.il/ ותצלחו את התקופה המלחיצה הזו בצורה מוצלחת.

כתיבת תגובה