להתפנק בחופי הים של תאילנד

אחת הסיבות שבגללן נוסעים מרבית התיירים, הנופשים והמטיילים לתאילנד הינה בגלל חופי הים של תאילנד הנמצאים במערב המדינה.

בתאילנד ניתן למצוא לא מעט חופים, החל מקרבי, פוקט, קוסמאויי ושאר היעדים האטרקטיביים המהווים אפשרויות בלתי מוגבלויות כאלו ואחרות.

חשוב מאוד לזכור שישנם איים בתאילנד שאפשרויות ההגעה אליהם בתחבורה ציבורית מאוד דלה ולכן, חשוב לברר כיצד ניתן להגיע אליהם בטרם החלטתם על הביקור בחופים אלו, בתאילנד ישנם מעבורות שמאוד פופולאריות בקרב המקומיים ובקרב התרמילאים המעוניינים לחסוך עוד שקל או שתיים, טיסות לתאילנד שמתבצעות מרחבי העולם וכוללות טיסות פנים בתאילנד ואוטובוסים בשביל להגיע מהצפון הקריר ועד לדרום החמים והנעים.

החופים המומלצים בתאילנד

רשימת החופים בתאילנד היא ארוכה מאוד וחשוב מאוד לזכור שבעת הביקור לתאילנד חייבים להיות מפוקסים על מספר חופים אחידים ולא להתפזר, כי בסופו של דבר אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה!

החופים אותם תוכלו למצוא בתאילנד הם:

  • קופנגן – שממוקם כ 20 קילומטר במעבורת מקו סמואוי ונחשב לאחד האיים המבוקשים ביותר בתאילנד, קופנגן נחשב לאחד האיים היותר מתיירים בתאילנד ולכן, חשוב מאוד לבדוק את אפשרויות הלינה במקום במיוחד במידה והחלטתם לנסוע במהלך שיא עונת התיירות.
  • באן טאי – זהו חוף הממוקם על רצועת חוף מישורית בקופנגן שפופולארי בעיקר בגלל מסיבות הפול מון המקומיות המתקיימות מדי חודש בחודשו.
  • קוסמוי – הינו החוף הגדול ביותר והעמוס ביותר שיש בתאילנד שכולל אטרקציות מהנות לכל משפחה, מסעדות, ברים אטרקטיביים ובתי מלון ברמה הגבוהה ביותר שתכלו למצוא בתאילנד.
  • פוקט – נחשב גם הוא לאי פופולארי במיוחד בעיקר בזכות חופי אנדמן של הודו הממוקמים בקרבת אזור זה, ההגעה פוקט הינה באמצעות אוטובוס או טיסת פנים בתאילנד שתאפשר לכם להגיע לחופי הקסומים של תאילנד.
  • קופיפי – הינו אחד האיים היפים ביותר בתאילנד שכולל למעשה איים הנמצאים במרחק של 50 קילומטר מפוקט וחביב מאוד על מרבית המטיילים המגיעים לאזור.
  • קראבי – זהו אי שמוכר בעיקר בזכות שדה התעופה הנמצא באזור המקשר עם טיסות פנים בתאילנד עד לבנגקוק ולאלו המעוניינים להמשיך בטיולם לצפון תאילנד, האי קסום במיוחד ובו ניתן לראות חופיה של אנדמן הנמצאת בשטח השליטה של הודו.
  • קו טאו – הינו אי קטן במיוחד שעיקר הפעילות בו מתרכזת בבעלי החיים והצוללנים הנמצאים באזור ומגיעים לאחת האטרקציות היותר מהנות שמציעה תאילנד לתייר.

כתיבת תגובה