ללמוד לדבר אנגלית שוטף בביטחון

העולם של היום נראה הרבה יותר קטן ממה שהוא נראה לפני שנים. פעם, כל אחד גר במדינה אחת, דיבר שפה אחת והסתדר מצוין. היום, עם התפתחות הטכנולוגיה והתקשורת הבינלאומית, העולם הופך למעין כפר גלובלי שבו כולם מדברים עם כולם. אך עדיין כל אחד חי במדינה אחרת עם שפה משלו, לכן יש צורך בשפה אחידה שכולם מכירים ויוכלו להתבטא ולתקשר בעזרתה.

האנגלית היא השפה הבינלאומית

מסיבות כאלו ואחרות, השפה שהפכה לשפה הנפוצה ביותר לתקשורת בינלאומית היא האנגלית. כמעט בכל מדינות העולם, במיוחד העולם המערבי, מדברים היום אנגלית. אם לא כשפת אם אז כשפה שניה. כך, אנו יכולים לשוחח עם אנשים מרחבי העולם, לגלוש באינטרנט ולהנות משלל יצירות שנכתבות מסביב לעולם באנגלית או מתורגמות לאנגלית ולהרגיש חלק מהעולם הגדול.

קורס אנגלית מדוברת

בישראל, כולם לומדים בבית הספר ללמוד לקרוא אנגלית, אך לימודים אלו לא מספיקים כדי להסתדר בשיחה עם דובר אנגלית שכן לומדים בעיקר את חוקי הדקדוק ופחות את השפה המדוברת. על מנת להצליח לדבר אנגלית בצורה שוטפת, יש ללמוד אנגלית מדוברת ולשם כך קיימים קורסים מקצועיים לאנגלית מדוברת. בקורסים אלו תלמדו את שפת הדיבור האנגלית בעזרת הדרך הכי יעילה – ללמוד לדבר אנגלית. בעזרת מנחה הקורס תנהלו שיחות באנגלית, תקשיבו לסיפורים באנגלית ותתרגלו את הדיבור. כך לאט לאט תהפכו לדוברי אנגלית רהוטה ועדכנית ותוכלו לנהל שיחה באנגלית ללא שום בעיה.

קורס אנגלית טכנית

לעתים, לא מספיק לדעת את חוקי השפה האנגלית ולהיות מסוגלים לנהל שיחה שוטפת באנגלית. לעתים יש צורך בידיעת אנגלית מקצועית יותר וממוקדת. זה נכון בעיקר לתחומי העסקים השונים. כך למשל, עורך דין אשר מעוניין לעבוד עם לקוחות דוברי אנגלית חייב ללמוד את השפה המשפטית באנגלית, או מהנדס הבונה בניינים מעבר לים מוכרח להכיר את הלשון ההנדסית האנגלית. לאנשים אלו מומלץ לקחת קורס באנגלית טכנית המתמקד בעולם המושגים הרלוונטי לתחום העיסוק שלהם. בקורס אנגלית טכנית לומדים שימוש במילים מקצועיות וטכניות, עומדים על הדקויות של השפה ומשכללים את האנגלית על מנת להישמע מקצועיים יותר ולהפוך ליעילים יותר בתקשורת העסקית באנגלית.

לימוד אנגלית לילדים, לימוד אנגלית חינם ועוד באתר www.enl.co.il/

כתיבת תגובה