למה צריך רואה חשבון?

משאלה משותפת לרבים היא להרים עסק מצליח, ובאמצעות שילוב של התנהלות נכונה, נסיון בעסקים, מוצר טוב ומזל, החלום לפתוח חברה מצליחה עשוי להפוך במהירות למציאות.

אבל מה עם הנושאים הכספיים? אדם לפתוח חברה חייב להכיר בחשיבותו של רואה חשבון להתנהלות החברה; פרט לחישוב משכורות העובדים והתשלומים לשלטונות המס, או ניהול הדוחות למס הכנסה, כמעט כל רואה חשבון מסוגל לשמש כיועץ לענייני מסים ברמה הגבוהה ביותר ולעזור לשפר את המאזן הכספי של העסק, לעזור בהבנה מה הן הנקודות החלשות והחזקות של בית העסק וכיצד יש לטפל בהן, ובנוסף, גם לתרום מנסיונו בהליכי הקמת חברה חדשה מבחינה חשבונאית.

אז מדוע אתם צריכים רואה חשבון במרכז? מעוניינים במידע בנושא ניהול כספים? בואו לשמוע עוד!

בעלי עסקים רבים כורעים תחת עומס ניהול הניירת הכספית, דבר שעשוי לבוא על חשבון התנהלותה התקינה של החברה, עם משאבים רבים מדי שמושקעים עלמעקבים וטפסים . ולעתים הנהלת החשבונות היא הבעייתית, עניין אשר עשוי להוביל לכל מיני בעיות, החל בהוצאות גדולות וכלה בבעיות או סיבוכים עם מס הכנסה ומס ערך מוסף.

שירותי ראיית חשבון איכותיים יכולים להקל על בעל החברה את הניהול של הצדדים החשבונאיים, תוך הענקת שירות שאינו תלוי בשום גורם. שירותים נלווים כוללים מתן עצות מקצועיות בתחום המיסוי, תמחור וניהול התשלומים וההכנסות השונים במטרה להגדיל את הרווח וצימצום של הוצאות המזומנים.

בחיפוש אחר הקמת עסק? מחפשים מידע בנושא שירותי חשבות? היכנסו לאתר: www.orenlevy.co.il/, שם אפשר לקרוא את כל המידע והשירותים המתקדמים בתחום. קריאה נעימה!

כתיבת תגובה