מסיבת רווקות בלי לסדר ולנקות

מה יותר כיף מהחתונה של החברה הכי טובה? מסיבת הרווקות שלה, כמובן! כי אם בערב הגדול כל הפוקוס הוא על הכלה המצודדת והחתן המסוקס בשמלה והחליפה הלבנות, במסיבת הרווקות הפוקוס הוא כולו עליכן, הבנות!

מסיבת רווקות היא התירוץ המושלם להשאיר את החבר בבית מול עוד משחק כדורגל או כדורסל, בעוד אתן מעבירות לילה בכיף מלא בהפעלות מעניינות והמון אלכוהול טוב.

מסיבות רווקים ורווקות – איך מתכננים?

  1. נושא – תכנון מסיבה הוא תמיד פשוט יותר כאשר קיים נושא שסביבו הכל סובב. הדבר יכול להיות מיסטיקה, תחפושות, בנים ובנות, או מסיבת אייטיז עצבנית, וכאשר מדברים על מסיבת רווקות רעיונות לא חסר.
  2. מקום – יש נושא? עכשיו בוחרים מקום. תמיד אפשר לערוך את המסיבה בבית של הכלה המיועדת, אבל יש כאלה שיעדיפו לחגוג במרחב נייטרלי, שבו הכל כבר ערוך בשבילכן. תוכלו לערוך את המסיבה בפאב, במסעדה, או אפילו בבית מלון, אם כי הטרנד החדש הוא לערוך מסיבה שכזו בוילה או לופט שכל ייעודם הוא לשמש מקום מסיבת רווקות. לא צריך לנקות, לא צריך לסדר, יש מקום לכולן ואת כל העזרים המושלמים למסיבה טובה – מטבח, ספות, בריכה, משחקים ועוד.
  3. בידור – מה תעשו במהלך הערב? האם פשוט תשתו ותעבירו צחוקים ביחד, או שתזמינו מקצוען-מקצוענית להנחיית הערב? תמיד אפשר להזמין חשפן או קוראת בקלפים, אבל אולי תעדיפו סקסולוגית ידענית ושובבה שתמליץ לכן מה אפשר לעשות במהלך ירח הדבש?…
  4. אוכל ושתיה – כל דבר מהנה יותר על בטן מלאה, כולל מסיבות רווקות. תביאו אוכל והרבה, או שכל אחת תביא תבשיל, או שתזמינו כמויות של אוכל שכולן אוהבות.

רק אל תשכחו להזמין את כל החברות הקרובות ותחגגו כאילו זה ליל הרווקות האחרון, כדי לצאת קצת מהשגרה ולשבור קצת את הלחץ לפני האירוע הגדול שיתקיים בעוד כמה ימים.

בואו לשמוע עוד על אירועים ומסיבות רווקות באתר אטרקציות לאירועים

כתיבת תגובה