מסיבת רווקות שלך

החברה הכי טובה מתחתנת ועליכן הוטלה המשימה הלא פשוטה של ארגון מסיבת הרווקות שלה? מעוניינות לערוך לה מסיבה כייפית ופרועה שהיא לעולם לא תשכח? כשמתכננים מסיבת רווקות רעיונות מסויימים מתאימים יותר מאחרים, קבלו כמה הצעות שהוכיחו את עצמן בעבר:

הרבה מאוד אלכוהול איכותי ואוכל טעים משדרגים כל מסיבה. אם אתן לא מעוניינות שהכל ייפול עליכן, אספו כסף מכל משתתפת או בקשו מכל אחת שתביא תבשיל כלשהו ובקבוק שתיה חריפה.

במחשבה על הפעלות מסיבת רווקות קיימת האפשרות להזמין מנחה מקצועית לערב, אך אם נמאס לכן מסקסולוגיות, אסטרולוגיות או מלכות דראג רועשות, אפשר פשוט לקחת את כל משחקי כתה ד' שאתן מכירות ולתת להם טוויסט בוגר, אלכוהולי או מיני. לדוגמה, נסו לשחק כיסאות מוזיקליים כאשר המנצחות בכל סיבוב צריכות לשתות צ'ייסר, או חבילה עוברת עם שאלות אינטימיות ומצחיקות ותראו כמה כיף זה יכול להיות.

לבסוף, חשבו איפה אתן מעוניינות לערוך את המסיבה. לרוב, אף אחת לא ששה להפקיר את דירתה הקטנה אך המסודרת לעדת נשים צעירות ושתויות. לשם כך ניתן למצוא לופטים ווילות שייעודן להיות מקום מסיבת רווקים ורווקות. מקומות אלה מצויידים בכל מה שדרוש למסיבה פרועה, מוצלחת וכייפית, ופוטרות אתכן מדאגת הדיסקרטיות או אפילו הצורך לסדר ולנקות בסוף הערב.

בהזמנת מקום מסיבת רווקות תוכלו לבקש שהמטבח והבר במקום יהיו מאובזר, תוכלו לשכור ברמנים ומלצריות למהלך הערב, ואפילו מסג'יסטית לערב ספא וטיפוח – כל מה שרק תרצו. בנוסף, תוכלו למצוא במקום מסכי טלוויזיה לצפיה בסרט אהוב, למשחק פלייסטיישן סוער, או להקרנת מצגת סנטימנטלית המוקדשת לכלה, מערכת סאונד מצויינת כדי שתוכלו לרקוד אל תוך הלילה, ופינות ישיבה נוחות לרגעים שבהם תרצו לנוח קצת. העיקר שתהנו בערב הרווקות האחרון.

כתיבת תגובה