מקום להתחתן

פעם היה מספיק לנו לפתוח כמה שולחנות בחצר של השכונה עם בורקסים, יין ואוכל ביתי, למתוח חוט עם בלונים מעמודי החשמל לעצים, להזמין את כל החברים, הקרובים והשכנים ולחגוג בחתונה צנועה ויפה. אבל הסטנדרטים של קהל המתחתנים הישראלי השתנו הרבה עם השנים וכיום אירוע שכזה כמעט ואינו מתקבל על הדעת.

מתחתנים 2010 – חתונה ישראלית במילניום השלישי

אין כל ספק שכבר מזמן הפכו החתונות למשאת נפשם של צעירים וצעירות ישראלים רבים, כאשר האירוע עצמו חשוב לעתים אף יותר מהשאיפה להקים משפחה או למסד את היחסים באופן רשמי.

ארגון חתונה הוא מבצע ברמה שלא תבייש יחידות עילית בצבא, עם שלל תכנונים, משימות ואטרקציות שיש לסדר בזמן כדי להפוך את האירוע לאקסטרווגנזה שכמוה לא נראה במחוזותינו מעולם. גולת הכותרת בסולם הזוהר והפאר הוא במציאת מקום להתחתן שנראה כמו מחזה מארץ האגדות, ומציע לזוג הנישא ולאורחים שלהם חוויה שלא ישכחו עוד הרבה מאוד זמן.

ממש כמו בנדל"ן, חתונה מושפעת משלושה גורמים – מיקום, מיקום ומיקום

הגדילו לעשות גני אירועים במרכז הארץ, בייחוד באיזורים הנחשבים למבוססים יותר, אשר מציעים רק את הטוב ביותר, כמובן בעבור המחיר הנכון: גנים מטופחים ורחבי ידיים, מנות גורמה המוכנות ביד אמן, נוף מרהיב ואווירה כפרית, כל מה שרק תרצו.

אך חשוב לזכור שבמרבית המקרים, גן אירועים במרכז יגבה עבור אותם השירותים בדיוק כמה עשרות ואף מאות אחוזים יותר מגן באותה הרמה באיזור הצפון או הדרום. לכן, במידה ומרבית המוזמנים שלכם אינם מתושבי המרכז, ויש באפשרותכם להביא אותם למקום מרוחק מעט, תוכלו לערוך חתונה של מיליון דולר בעבור שבריר מהסכום שהייתם מוציאים על חתונה שנערכת באיזור תל אביב, השרון או גוש דן.

העיקר שיהיה במזל!

כתיבת תגובה