משלוחי פרחים עד הבית


כל מי שאי פעם חיפש גנן יודע שעם כל אנשי המקצוע המצויינים שעובדים בתחום, קיימים גם המון חאפרים שפשוט קנו טנדר וכמה מגרפות והחליטו להציע שירותי גינון מקצועיים. איך אפשר לברור את הטובים מבין מאות מציעי השירותים בשוק?

מתישהו בסביבות גיל 40 או 50 הרבה אנשים מוצאים את עצמם בנקודה בחיים שבה כל מה שהם רוצים לעשות זה להירגע על כסא נוח וליהנות ממה שהספיקו לעשות עד כה – אצל חלק מן האנשים זה סיפוק מהתקדמות בסולם הדרגות בעבודה, אצל חלק מן האנשים המשמעות היא הנאה ממשפחה אוהבת וגדולה, ובשביל אנשים מסויימים זהו אושר שנגרם מביתם הפרטי שרכשו במיטב כספם, בייחוד כשמדובר בבית עם גינה.

באמת, די קשה למצוא דבר יותר יפה ומרגיע משטח פרטי עם גינה נאה; מקום לישיבה לקפה של בוקר, לארח את החברים והמשפחה, לשחק עם הנכדים, או לגדל פירות וירקות. אולם רק לעתים רחוקות יש לנו את הפנאי המספיק לעשות יותר מכיסוח הדשא, ולכן מרבית האנשים בוחרים לשכור צוות גינון מקצועי לטיפול בגינה.

כיצד? לפניכם מספר טיפים לבחירת מעצב גינות:

– האם אינכם יודעים מי לקחת לשם גננות? חפשו המלצה טובה. שאלו את השכנים שלכם מי מטפל בגינה שלהם. מי שמרוצה מהגנן שלו לא יתנגד להמליץ לכם על בעל מקצוע טוב.

– העדיפו לתאם יום ושעה קבועים, כך תוכלו לוודא שהגינה מקבלת טיפול טוב ומתמשך.

– העדיפו לבחור בעלי מקצוע אשר מטפלים בכל היבטי עבודת הגינון ולא רק בחלקם, כולל: נטיעת עצים, ניכוש ודישון, טיפול בגזם, עיצוב ותכנון נוף, בחירת סוגי הצמחיה.

– ואמנם תמיד קל יותר לקחת מעצבי גינות, הדבר לא מהווה תחליף לנחת הרוח שמסב לנו טיפול עצמאי בגינה. נסו להקדיש למרחב הגינה מעט זמן מדי שבוע – כך תוכלו לחסוך לא מעט כסף, וגם להנות הרבה על הדרך.

לא מצליחים למצוא משלוחי פרחים? אולי תתעניינו גם באתרים בקטגוריות חנות פרחים, סידורי פרחים או זר פרחים. גינון נעים!

כתיבת תגובה