ניו יורק

מדינת ניו יורק היא ביתן של אטרקציות ייחודיות רבות. היא מלאה בעיירות קטנות , חוות ונופים יפהפיים המפוזרים על פני 11 אזורים שונים.

אזור ה Leatherstocking המרכזי של ניו יורק , עשיר בהסטוריה ובנופים מהממים גם מוזיאון החקלאים בקופרזטאון והיכל התהילה של הבייסבול ממוקמים שם . אתה יכול ללמוד אומנות והסטוריה של הכנת בירה במבשלת סרנק של אטיקה . עבור משהו שונה לחלוטין אתה יכול לבקר במחילות Howe   או במחילות הסודיות ולראות צורות סלעים תת קרקעיות מדהימות. הכנסיה הקטנה ביותר נמצאת באונדיה אל תחמיץ את מוזיאון עמק הדובדבן עם מבחר הבגדים מהמאה ה-17 וה-18 שיש בו.

אזור האדירונדק מכיל אלפי אגמים , בריכות , ומסלולי טיולים. אתה יכול לטייל לאורך Ausable Chasm או ללכת לדוג בנהר האוסאבל . אתה יכול לחקור איזורי פרא מרוחקים עם מדריך . אתה גם יכול לבקר את הנהר השחור כדי לעשות ראפטינג או לקפוץ לאגם לשחייה. לייק ג’ורג’ מציע אפשרויות לספורט מיים כמו כן פסל בגובה 12 מטר של הדוד סם.

אזור הChautauqua-Allegheny מכיל בתים ויקטוריאנים רבים משומרים להפליא. תמצא גם באזור זה את אבני פנמה ואת בית האופרה פרדוניה משנת 1891 ג’יימסטאון היא עיר הולדתה של לוסיל בול. יש בה מוזיאון מלא בזכרונות מחייה עם דסי ארנז.

עוד איזור ליד ניו יורק איזור הבירה סרטוגה רשום בתור הבירה ההסטורית של אולבני כמו כן היא מכוסה בגשרים , יערות , חוות , כנסיות ושמיים כחולים ובהירים . באולבני אתה יכול לראות את ניפר – פסל הכלב הענקי שהוא הסמל המסחרי של ה RCA . אתה יכול לבקר Schenectady’s Stockade  שהוא כפר הולנדי שיושב לפני כ 300 שנה.

מפלים , הרים , יערות , הם כולם חלק מאיזור קטסקיל . Bethel , הבית של פסטיבל וודסטוק בשנת 1969 לאומנויות ומוסיקה עכשיו מארח מגוון של אירועים מוסיקליים כל קיץ. ישנו גם את הקליידוסקופ הגדול ביותר בעולם, חוות המשחקים של קטסקיל, פארק המים זום-פלום ומספר יקבים בסגנון אירופאי.

אגמי האצבעות מציעים את החוץ הנפלא , טיולים מורשת נהדרים והזדמנויות בלתי מוגבלות להאכיל את המוח והנפש. הבית של ג’ורג’ איסטמן ומרכז המדע הם רק שניים מהאטרקציות של האיזור.

כולם , במיוחד זוגות הנצמאים בירח דבש שמעו על מפלי הניאגרה. אטרקציות אחרות באיזור הנרחב יותר של מפלי הניאגרה כוללות את אגמי ששת הדגלים של אגם דריאן , פארק השעשועים , ורכבת המטרו שמגיעה למרכז העיר בופאלו , ניתן לבקר גם במוזיאון הג’לי בלירוי.

איזור נהר ההאדסון מציע את אחוזתו של הנשיא פרנקלין רוזבלט , ניו ברו הוא אתר המפקדה של הגנרל ג’ורג’ וושינגטון. המסעדות באיזור הן אגדיות , כמו כן היין של איזור עמק ההאדסון. היופי של האיזור נתן השראה לאמנים במשך מאות שנים , כמו כן לסופרים כמו תומאס ג’פרסון.

איזור לונג איילנד מציע 118 מיילים של חופים. בקצה המזרחי שלו הוא המגדלור ההסטורי מונטוק, שפוקד על ידי ג’ורג’ וושינגטון. אתה יכול לחנות בחוף הקרוב לגבעת הית’ר ולפארק הלאומי ולקום מוקדם על מנת לצפות בזריחה היפה. האי הוא מלא במורשת ומציג מעבדת מדע לאומית , מוזיאון ושאר גני חיות וחוות .

אלף האיים הוא איזור שבו נמצאים בערך 2000 איים .  אתה יכול להנות שם מהכוח של הסירות , הפלגות , ראפטיג על מים סוערים , גולף , טניס  וטיולים . תירת בולדט נמצאת על אי המעוצב בצורה של לב והוא מהווה מזכרת לסיפור אהבה אמיתי.

וכל זאת עוד לפני שציינו אטרקציות מיוחד כמו הצגות בברודווי

כתיבת תגובה