ניקיון בתים

זה מעייף וקשה, לא תמיד יש לכם את הזמן לנקות את הבית לבד, ילדים, עבודה בנוסף לניקיון היומיומי כל אלה גוזלים מוכלם זמן רב, רבים מאיתנו בוחרים להשתמש בשירותיהם של  חברות ניקיון או עובדים פרטיים לניקיון הבית על בסיס שבועי קבוע.

עובדי ניקיון טובים לא תמיד קל למצוא אבל זה אפשרי עם מעט מאמץ וחיפוש נכון, מה צריך לבדוק לפני ומה חשוב לשאול? הנה כמה עצות, אם אתם שוכרים חברת לצורך ניקיון בתים או משרד בדקו את הדברים הבאים:

עלות השירות והאם זה כולל חומרים? מהם שעות העבודה וכמה ימים בשבוע? מה קורה עם אחד העובדים חולה? נעדר? שאתם לא מרוצים ממנו? האם עובדי הניקיון של החברה מבטוחים? במקרים בהם אתם שוכרים חברת ניקיון כל הזכויות הסוציאליות של העובדים משולמים ע"י החברה המעסיקה ולכם אין שום אחריות על כך.

אם אתם שוכרים עובדים פרטיים ולא דרך חברה יש לקחת בחשבון את העלויות הבאות: נסיעות, פיצוים וכמובן ביטוח לאומי, עבודות ניקיון יכולות להיות מסוכנות, ניקוי חלונות או רצפות, החלקה, נפילה מכיסא או סולם, אל תיקחו סיכון!

שמחפשים עובדי ניקיון או חברה כדאי לברר מה מהו סל השירותים אותם מציעים לכם בעלי המקצוע, בתחום העיסוק של ניקיון יש שירותים רבים הכוללים בין היתר: ניקיון בתים, ניקיון משרדים, פוליש, ניקיון מבנים, ניקיון חדרי מדרגות ועוד, בדקו מה אתם צריכים ומה אתם מקבלים וגם ערכו סקר מחירים בכמה חברות.

ואי אפשר בלי קצת מחירים: כשמחפשים להזמין חברת ניקיון במטרה לקבלת שירות טוב מומלץ לבחון לעומק מה הן רמות המחיר המוצעות בשוק עבור השירותים שמציע לכם בעל המקצוע, מחיר לניקוי שטיח עולה בממוצע 200-250 ₪, עלות חד פעמית לניקוי בית יכולה לעלות לכם 1000 שקלים, עלות הברקה קריסטלית מחיר למ"ר כ- 10-15 שקלים ערכו סקר מחירים אודות השירות הדרוש לכם.

שירותי ניקיון והצעות מחיר לשירותי ניקיון אפשר למצוא באתר www.cleanr.co.il

כתיבת תגובה