עבודה בסינגפור

עבודה בסינגפור אולי לא מוכרת בישראל כמו עבודה בחו"ל במקומות כמו ארצות הברית או אנגליה, אבל אין ספק שמדובר בתחום שנמצא כיום בתנופת התפתחות אדירה. במדינה הקטנטונת, שנמצאת במרחק טיסה קצרצר מישראל, אפשר למצוא כיום הרבה הצעות עבודה בתחומים שונים, שיכולים להתאים לצעירים שמחפשים הרפתקאות וכסף גדול. אם אתם מתעניינים בעבודה מחוץ לגבולות ישראל, הנה כמה דברים ששווה לדעת על עבודה בסינגפור.

 

קצת על עבודה בסינגפור

 

רפובליקת סינגפור כאמור היא מדינה קטנה מאוד, ולמעשה מוגדרת כעיר-מדינה. בשונה ממדינות אחרות שסביבה סינגפור נהנית ממעמד חשוב בכלכלה העולמית וממצב כלכלי יציב וטוב, בין היתר משום שהיא משתייכת לאיחוד האירופי. עבודה בסינגפור מתבססת על ההצלחה הכלכלית של המדינה, ובעיקר על הענף המרכזי שבה – תיירות. מדי שנה מגיעים לסינגפור כשני מיליון תיירים, המהווים כוח קנייה עצום ומחזקים מאוד את המטבע המקומי.

יש כמה גורמים שמהווים יתרונות בנושא עבודה בחו"ל בסינגפור. אחד הבולטים מביניהם הוא השפה האנגלית שבה מדברים אזרחי סינגפור, שמאפשרת לכל תייר ועובד להסתדר במדינה ללא צורך בלימוד שפה זרה נוספת. נוסף על כך, רמת החיים בסינגפור גבוהה והשלטונות בעיר ידועים בנוקשותם כלפי פושעים ומפירי סדר ציבורי. ככלל, עבודה בסינגפור עבור ישראלים היא הזדמנות להיחשף לעולם חדש ושונה לחלוטין מזה המוכר לנו, ובדרך ליהנות מתשתית רחבה של חיי לילה, תרבויות מגוונות ועוד. 

 

עבודה בסינגפור – תחומי עבודה

 

הבתוליות היחסית של עבודה בסינגפור מתבטאת ברוחב תחומי העבודה שמציעים מעסיקים במדינה; בעוד שבמדינות ותיקות יותר אפשר לבחור בין ניקוי שטיחים למכירות, בין מובינג לעבודה באוטו גלידה, בסינגפור שולטות העגלות כמעט ללא מתחרים. העבודה בעגלות מתבצעת בקניונים הגדולים הקיימים בסינגפור ומתבססת על מכירת מוצרים שונים, בעיקר אלה המשתייכים למשפחת ים המלח המנצחת. עבודה בסינגפור בתחום העגלות עשויה להיות משתלמת ביותר, ועם קצת סבלנות והרבה עבודה קשה אפשר להגיע לסכומים מכובדים. אם בכל זאת חשקה נפשכם בעבודה שלא כוללת עיסוק במכירות, ואתם מוכנים להיות יותר סבלניים כדי למצוא משרה מתאימה, עומדות בפניכם עוד כמה אפשרויות. אחת מהן היא עבודה בסינגפור בתפקידי אבטחה, ג'וב שהולם מאוד חיילים ששירתו בעבר ביחידה קרבית או כאלה שהיו בקורס פיקודי. בקרב עבודות לבנות בסינגפור מככב מקצוע האופר, אומנת ששומרת באופן צמוד על ילדי המשפחה.

 

איפה למצוא עבודה בסינגפור?

אף שאי אפשר להשוות בין הוותק של עבודה בסינגפור לבין עבודה במקומות אחרים, נראה כי היעד החדש מתחיל למלא את לוחות עבודות בחו"ל. התקופה הנוכחית היא הזמן הטוב ביותר למציאת משרה בסינגפור, כיוון שמעסיקים רבים מגלים כעת את הפוטנציאל במקום ומחפשים עובדים שיהיו שותפים להצלחה.  כל מה שאתם צריכים לעשות כדי למצוא עבודות בסינגפור הוא ללחוץ על העכבר, לפתוח לוח מקוון להצעות עבודה בחו"ל ולהתחיל לחשוב איזו עבודה בסינגפור הכי מתאימה עבורכם. בעת בחירת העבודה כדאי לשים לב לא רק לתחום העבודה ולהבטחות ההכנסה של המעסיקים, אלא גם – ובעיקר – לאמינות החברה. בשיחות עם נציגי חברות אל תשכחו לברר האם הם מתכוונים לדאוג למגורים ולכלכלה הולמת, והאם הם מסדרים לעובדים אישורי עבודה בסינגפור.