עיצוב לאירועים בתקציב מוגבל

מי לא רוצה חתונה מושלמת? הכל מעוניינים שהערב המיוחד שלהם יהיה הכי יפה. פעם כולם פשוט סמכו על בעל האולם שיהיה אחראי לעיצוב: שולחנות האורחים, החופה, הקישוטים על הקירות והתאורה. כתוצאה מכך חתונות נראו כמעט אותו הדבר, עם זר ציפורנים על השולחנות, תאורה פלורסנטית וחופה משעממת. זאת הסיבה שכיום המון זוגות מעדיפים לקחת עיצוב אירועים ברמה מקצועית.

עבור השקעה לא גדולה גם אתם תהיו מסוגלים לשכור מעצב אירועים מקצועי ומיומן, לעזור לכם בכל העניינים שקשורים לחלק הוויזואלי של האירוע שלכם. עיצוב אירועים מקצועי נותן לכם את האופציה להחליט על הכל- על סוגי הפרחים, מראה החופה והמנורות המפוזרות בשטח המקום, ועד סידור השולחנות וצבע המפות. כמו כן, המעצב תפקידו לתווך ביניכם לבין הספקים, לתאם ביניהם לבין בעל מקום האירוע ולהקפיד שהכל ייראה כמו שדמיינתם.

זה מה שמבטיח שהכל יקלע לטעמכם והשארוע שלכם יהיה אישי ככל האפשר, עד הפרט האחרון. מומלץ מאד לשכור את שירותיו של מעצב אירועים בעל ניסיון רב שנים, שיבין את הטעם שלכם ושיהיה פתוח לקבל הצעות. הקפידו לבקש ממנו שיראה לכם תיק עבודות בשביל התרשמות מארועים שניהל בעבר, דבר שיכול להעלות רעיון או שניים לאירוע שלכם.

כדאי מאוד לברר אם מעצב האירועים מציע גם עיצוב זרי כלה, כי כפי ששמלת הכלה היא מרכיב מרכזי באירוע, בדומה לכך, זר כלה מעוצב וייחודי איננו דבר ששווה לוותר עליו. שירותי עיצוב מקצועיים מבטיחים שלכלה יהיה זר ייחודי שעשוי בדיוק לטעמה של נסיכת הערב, ופעמים רבות אף סידור יותר איכותי מזרי כלה שהוכנו מבעוד מועד.

ואם מתחשק לכם לקרוא עוד על נושא עיצוב אירועים שובו בקרוב ותוכלו לקרוא את המאמרים בנושאים:

עיצוב חופות, עיצוב חתונות, עיצוב לאירועים.

שבוע טוב!

כתיבת תגובה