פוליש אור – השוואת מחירי פוליש

פוליש אור – השוואת מחירי פוליש

כיום בזמן שחברות מסוגים שונים קמות כמו פטריות לאחר הגשם וישנה תחרות רבה בשווקים שונים, החברות מגיעות למין רמה אחידה של כמות שירותים או אטרקציות שהיא יכולה להציע. המצב הזה מהווה קו זינוק מבלבל להרבה מהלקוחות אשר מחפשים בעבור עצמם את החברה הייחודית שתעשה את ההבדל בין הבחירה בה מתוך כל האפשרויות הניתנות. כאשר עולה השאלה "איך לבחור חברת ניקיון?" לבחירת חברת פוליש אחת על פני האחרות, יש להתרכז בעניין איכות השירות. חברה אשר מעוניינת להיות הבולטת מעל כולן מסתייעת במוניטין מצטיין מפה לאוזן, וזה כל הסוד.

השוואת מחירים יכולה לבלבל עוד יותר

אנו מחפשים את השירות שלא יהיה זול מדי ומצד שני לא יהיה היקר ביותר, משום שהתקציב הכלכלי של הניקיון עלול לבוא על חשבון התקציבים האחרים לבית. משום כך, אנו פונים להשוואת לשירותי הפוליש מחירים, ואז פונים לחברות הזולות ביותר שמצאנו. דווקא בתחום זה יש לנקוט ביתר זהירות, משום שכל אחד יכול להיות מנקה, לקנות חומרי קרצוף ופוליש, ולטפל בכל הקשור לריצוף, חיפויי קירות ועוד שירותים, אולם רק מי שהינו בעל ותק, ידע וניסיון הוא העושה את העבודה הטובה ביותר ועל כן רצוי לפנות קודם לחברה מסוג זה. קיימות חברות קש לפוליש אשר נותנות שירותים שעלולים אך להזיק לרצפה – החומר הכימי עלול שלא להתאים למשטח המטופל, לאכל אותו או להשחיר אותו –כך שהנזק יהיה בלתי הפיך. המקצוענים ידעו התאים את סוג הטיפול לסוג המשטח ואף האחריות שתינתן תהיה מידי חברה שלא תיעלם לאחר הטיפול.

איך למצוא את החברה הטובה ביותר?

דאגו להשוות בין 2-3 חברות פוליש ולקבל הצעת מחיר לניקיון הדירה. לפני הצעת המחיר – רצוי כי נציג החברה יגיע לסקור את השטח ועל סמך כך לתת את הצעת המחיר. בקשו שבהצעת המחיר יהיו מפורטים הסעיפים לשירותים השונים הניתנים.

 

 

כתיבת תגובה