פוליש 24- פוליש זול

פוליש 24- פוליש זול

פוליש נעשה על ידי אנשי מקצוע. מכונת הקיטור אשר מנקה את חריצי הרצפה תחת לחץ האדים, שיטות הקרצוף השונות, מכונות הפוליש והליטוש מחייבים הגעה של נציג מקצועי מטעם חברת הפוליש ולתמחר לכם את העבודה. ומה קורה כשהפוליש הוא רק עוד נדבך הבונה את כל המשימות שיש לכם בבית – בין אם אתם נכנסים לדירה חדשה, מחליטים לטפח את הבית או מחדשים את הבית לאחר שיפוצים? בדרך כלל מחפשים שירות פוליש זול כדי שתוכלו לעמוד בתקציב הכללי של כל המטלות שלכם.

האם כדאי להזמין פוליש זול?

בוודאי שאין כל סיבה להזמין שירות פוליש יקר במיוחד, לאור העובדה שיש כל- כך הרבה חברות פוליש אחרת בשוק שתשמחנה להציע לכם גם מחירים זולים יותר כדי שתשתמשו בשירותיהן והחומרים והעבודה מצדיקים מחיר שכזה. מצד שני, רצוי שתדעו מה עשוי להוזיל את השירות לפוליש כל עוד אינכם מתפשרים על סוג הפוליש הנכון המתאים לרצפות שלכם. פוליש ווקס למשל הינו פתרון לפוליש זול, אולם יש לקחת בחשבון שהוא יהיה פחות איכותי מפוליש קריסטל – מדובר בפוליש אשר מצפה את הרצפות ולא מוחדר אליהן, ויש לו חסרונות כמו השארת סימני גרירה ושריטה, הוא מחליק משום הציפוי השעוותי ויש לחדש אותו פעם בשנה (במקום בשלוש שנים בממוצע). שירות פוליש זול יכול לאותת לכם פעמים רבות כי אולי מדובר במתחזים. כדי לקבל את השירות הטוב ביותר, רצוי לבדוק המלצות, תעודות ואתר האתר באינטרנט.

אז מתי כן מומלץ פוליש ווקס?

כשמדובר במרצפות החשופות לשטחים חיצוניים – שיש מכל הסוגים, מרצפות שטיח ועוד, כמו משטחי PVC ובטון. זהו חומר שמתאים לציפוי משטחים במפעלים אלקטרוניים ומקומות של חשמל, היות ומדובר בחומר אנטי סטטי דיו. פוליש וקס אינו מומלץ לשימוש על גרניט פורצלן וקרמיקה.jammer

כתיבת תגובה