פרטים בנושא אילוף כלבים


רוצים כלב? מביאים גור כלבים וברצונכם לדעת כיצד צריך לטפל בו ולאלפו? הרצון או הבחירה לקנות כלב מהווה צעד גדול ולא מומלץ לבסס אותה רק משום אהבה לבעל החיים הפרוותי. מחפשים פרטים בנושא אילוף כלבים? מעוניינים לגלות הכל על מאלף כלבים? עכשיו תוכלו לקבל מספר רב של טיפים מעולים בנושא כלבים:

קודם כל בדקו שהנכם באמת מוכנים להביא כלב, הן מבחינת התמורות שהדבר יביא לחייכם וביתכם, והן מבחינת הוצאות. כלב דורש טיול שלוש פעמים ביום, מזון ושתיה, והשקעת תשומת לב.

ובנוסף, כלבים כרוכים בהוצאות קטנות וגדולות, רובן קבועות, על וטרינרים, שקי מזון, ציוד כרצועות וחלילה טיפולים רפואיים במקרים של תאונה או בעיות בריאותיות. במידה ואינכם מוכנים להתמודד עם זה, מומלץ שתחסכו מעצמכם ומכלבכם את האכזבה והסבל ואל תביאו כלב לעת עתה.

העדיפו תמיד לקחת כלבים מכלביה על פני כלבים ממוכר פרטי – בעל חיים מבעלים פרטי תמיד ימצא בית, בזמן הכלביות בארצנו מלאות עד אפס מקום בשלל כלבים שנזרקו מביתם. חלק גדול מהכלביות ממיתות את הכלבים שנשארים אצלן אחרי שהות ארוכה, וגם כלביות שלא בוחרות לעשות את זה בד"כ אינן יכולות לספק למרבית הכלבים טיפולים צמודים מפאת הצפיפות הרבה. אימוץ מכלבייה יאפשר לכם להביא את הכלב המועדף מתוך מגוון ענק ונוסף על כך, כלב שתוציאו מכלבייה ייתן לכם אהבה ללא גבול גם כתודה מכיוון שהענקתם לו חיים חדשים.

גזעי או מעורב? כלבים טהורי גזע נותנים לנו יוקרה ומעמד חברתי, מעורבים הם לרוב יותר חכמים, נוטים להיות בעלי תוחלת חיים ארוכה ונוטים פחות לסבול מסיבוכים בריאותיים.

אם הבאתם כלב, חשוב שלא תזניחו את החינוך שלו. כלב שקיבל חינוך הוא כלב בריא, וכאשר מצבו המנטלי שליו ומאוזן, גם לבעלים שלו מהנה יותר לחלוק את סביבת המחייה.

יש לכם שאלות על אילוף גורים? בואו ל- www.hiperdog.co.il/, אשר מציע לגולשים את כל המידע בנושא גזעי כלבים, אופן הטיפול בהם, טיפים, ואינפורמציה בנושא המון וטרינרים, מאלפים מעולים, ציוד וסוגי מזון.

כתיבת תגובה