צלם ארועים מדופלם

כאשר מתכננים אירוע בסדר גודל עצום כמו חתונה או בר מצווה, עלינו לדאוג למיליון וחצי פרטים, להגיע למאות פגישות עם מאות ספקי שירותים שונים וכמובן, לזכור לשאול את כל השאלות החשובות. עוד לפני שמגיעים לשורה התחתונה – שהיא המחיר שעלינו לשלם עבור כל אחד מהשירותים – חשוב לברר מה אנו מקבלים עבור הכסף שלנו.

לעתים אנו מגלים שמחיר התחלתי נמוך משמעותו מתבטאת בהיקף השירות שאנו מקבלים, שכל אקסטרה, גם הבסיסית ביותר, מוסיפה עליו עשרות ואף מאות אחוזים בתשלום הסופי. כך הדבר גם בשירות של צלמי אירועים, שעשוי להיראות בתחילה כשירות זול ביותר, אך ככל שמבינים אילו הוצאות נלוות עלינו להוסיף כדי לקבל שירות מלא, כך עולה מחירו.

מה כולל שירות צילום ארועים בסיסי?

כמה צלמים? אין חתונה בלי צלם, השאלה היא אם מדובר רק באחד או בצוות שלם של צלמי חתונות. לרוב נהוג לשכור לחתונה שני צלמי וידאו וצלם סטילס אחד לכל הפחות, אם כי רבים מעדיפים להוסיף צלם סטילס נוסף.

עם או בלי ליווי? תפקידו של צוות הצילום להיות נוכח לא רק בחתונה, אלא במהלך היום כולו. הדבר כולל את שעות ההכנה לפני האירוע, בסלון הכלות ובבית, סשן של צילום סטודיו או צילומי חוץ לפני תחילת האירוע, וליווי מלא של צלם סטילס ו-וידאו עד לכניסה לגן האירועים.

עריכת סרט ואלבום? מה הטעם בערימת תמונות יפות אם אין להן אלבום מהודר שבתוכו הן מסודרות? בררו אם אתם מקבלים שירות עריכת וידאו מקצועי לסרט החתונה ובנוסף אלבום תמונות דיגיטלי, ערוך וכרוך.

מצלמת רחף? אם אתם אוהבים לעשות הכל בגדול, מומלץ בנוסף לשכור צלם ארועים שיתעד את האירוע מזווית פחות שגרתית בעזרת מצלמת רחף שמצלמת את כולם מלמעלה.

סימנתם וי ליד כל אחד מהסעיפים? עכשיו חשבו את המחיר הסופי והתחילו בחגיגות, בידיעה שאתם מקבלים שירות מלא ואיכותי.

צריכים עצות נוספות? מאמרים נוספים בנושא צילום אירועים

כתיבת תגובה