קיץ בלי מקרר? בלתי אפשרי

קשה להתחמק מימי השרב הישראליים, סוגרים את הבית ונשארים שם מרוב שהאוויר לוהט, קרינת השמש צורבת והזיעה מדביקה את החולצה לגב. כולם רוצים פשוט להגיע הביתה, לפתוח את המקרר ולהוציא ממנו בקבוק קולה קרה. אך מה ניתן לעשות כאשר הוא מתקלקל? איך מוצאים איש מקצוע? כיצד תשמרו על המקרר והמקפיא תקין? אילו מקררים מומלצים לרכישה ומדוע?

כי הרי הבעיה במקרר מקולקל היא יותר גדולה מאשר מיץ לא קר, ובעיה בקירור תכולת המקרר כמו מזון משמעותה פגיעה בטריות שלו, מפתחת עובשים ופטרת, מפיצה סירחון, ונוסף על כל זה, גם ביזבוז של המון כסף עם מוצרים שנזרקים לפח.

מחפשים מידע על מקררים במבצע? להלן טיפה מידע בתחום המקררים:

לשמירה על פעולה טובה של המקפיא והמקרר שלכם, קודם כל מקמו את המכשיר בפינה מבודדת מאור וחום, במרחק של כ-15 ס'מ מהקיר, והשתדלו לא לפתוח את הדלתות לאורך זמן. וגם, השתדלו להשאיר את פתחי כניסת האוויר הקר פנויים למעבר אוויר ואל תגבירו את עוצמתו בלי הצורך.

האם אתם צריכים שירות מקררים? שווה לבדוק אם המקרר עדיין בתקופת האחריות. במקרה שלא, לא תהיה לכם ברירה אלא לשלם כ-200 ש'ח לכל הפחות עבור בדיקה ובנוסף תמורת התיקון.

הצטרכתם לתקן? בקשו אחריות לתיקון חוזר.

רוצים לקנות מקרר? מקררים מתוצרת הארץ ותיקונם הם כמעט תמיד זולים יותר ממכשירים מתוצרת חוץ, בעוד האיכות שלהם טובה באותה מידה (ויש שיישבעו שאף טובה יותר). אם תקציב אינו מהווה בעיה, ניתן לרכוש מכשיר יוקרה עם תוספות כגון בקרה ממוחשבת ומרחב אחסון גדול יותר מהמוצרים הבסיסיים.

לאוינפורמציה נוספת על תיקון מקרר LG או נושא אחר בתחום הקירור, היכנסו לאתר www.oak-i.co.il/. קירור קל ונעים!

כתיבת תגובה