רעיונות לשיפוץ נכון

כולנו אוהבים את הצדדים הטובים בשיפוצים: הבית נראה טוב יותר, החיים נוחים יותר בעקבות התאמתו לצרכינו, ערך הנכס עולה והמרחב גדל. הבעיה הגדולה היא תקופת התכנונים ומהלך העבודות עצמו, הרי למי יש סבלנות להתחיל לדבר עם בעלי מקצוע, למצוא חומרים, לפקח שהעבודה נעשית כמו שצריך ועוד לחיות באתר בניה פעיל במהלך העבודות.

שיפוצים באמת יכולים להיות תהליך מפרך, ותמיד נראה שכל דבר שעלול להשתבש, אכן משתבש וגורם לכל השיפוץ להפוך לקשה אף יותר. להלן כמה טיפים שיכולים להקל עליכם את התקופה, כדי שכאשר תסיימו, תוכלו ליהנות מביתכם המשופץ ללא שריד של עוגמת נפש:

– לפני שתתחילו בשיפוץ, החליטו בדיוק איזה חלק מהבית אתם מעוניינים לשפץ. דבר זה יעזור לכם להתמקד, מבחינת התכנון, פינוי החלל המסויים, קביעת מסגרת התקציב והעבודה בשטח.

– שיפוץ דירה נוטה להיות מורכב יותר משיפוץ בית פרטי, בשל העובדה ששטח אחסון החומרים מצומצם יותר וההפרעה לשכנים הצמודים. לפני תחילת השיפוץ, מומלץ לתלות מודעה בכניסה לבניין וליידע את השכנים בנוגע לשיפוץ המתקרב. למטרת האחסון השתמשו במרפסת השירות או חדר שאינו בשימוש, אך כדי להימנע מתחושת הצפיפות, עדיף פשוט לשכור דירה לטווח קצר עד לסיום השיפוצים.

– ההחלטה החשובה ביותר היא בחירת קבלני שיפוצים אמין ומקצועי לניהול וביצוע העבודה. בחרו אדם שהומלץ לכם על ידי חברים טובים או קרובי משפחה, שראיתם ואהבתם את השיפוץ שנעשה בביתם.

– לאחר מכן, היפגשו עם הקבלן, סכמו עמו את כל הפרטים הגדולים והקטנים, זמן תחילת העבודות וסיומן, התשלום הכולל על העבודה, סוגי החומרים שבהם ייעשה שימוש ועגנו את כל הסעיפים בחוזה מחייב.

– בעבודות כמו חידוש אמבטיה, או הרכבת מוצרי חשמל, בקשו מהקבלן שיספק לכם את כל השירותים מבלי שתצטרכו לשכור עוד קבלנים.

שמירה על תהליך עבודה מסודר ומתוכנן כהלכה מונע בעיות רבות לפני שהן בכלל עולות. עשו את הדברים בצורה חכמה ובמהרה תגלו שגם שיפוצים יכולים לעבור בקלות ובמהירות.

עוד על שיפוצים בדרום והצעות מחיר באתר www.xfixx.co.il

כתיבת תגובה