שיש על מה ולמה?

 

משטחי שיש הפכו עם השנים לפופולאריים מאוד בחברה האנושית. האדם מזהה את משטחי השיש כמוצר יוקרתי המסמל את מעמדו, מיצובו בחברה וסמל הסטאטוס שלו. נראה לפעמים כי שיש הוא בן זוגו של היהלום והזהב, עוד סמל סטאטוס חברתי אותו מוכנים לרכוש הלקוחות לפעמים גם בכל מחיר. cellular jammers

שיש אריאל מציעה לכם מהפכה אמיתי בענף השיש בישראל, לראשונה שיש יוקרתי ומהודר במחיר של שיש פורצלן.
האמת היא שזה די פשוט, אתם מגיעים אלינו למשרדים ונחשפים אל משטחי שיש אותם אנו מוכרים לשימושי ריצוף, חיפוי (אנו גם מוכרים אריחי אבן לחיפוי וריצוף). אנו נספק לכם בתמורה את משטחי השיש במחירים הזולים בישראל.
 
משטחי זולים זה מצרך נדיר היום, במידה והחלטתם לעשות זאת ובמידה ותרצו לשמור על חשאיות, נכבד את זה. אנו כיום מספקים משטחי שיש ומוצרי שיש למגוון רחב של לקוחות בשוק הפרטי, העסקי, הציבורי והמוסדי, מגוון רחב של אנשי ציבור מעדיפים לרכוש מאיתנו מוצרי שיש במחירי זולים. תוך התאמתם לציוד משרדי וריהוט משרדי שנבחר למקום

מה עושה את משטחי השיש שלנו כל כך זולים?
אנו ראשית כל מספקים לכם מוצרי שיש ישירות מהיבואן לצרכן, כך שאתם חוסכים עמלות תיווך של סיטונאים ואחרים שרוצים להרוויח מהעסקה. אנו עושים הכל על מנת לספק לכם את מוצרי השיש הזולים ביותר. אנו פונים למחצבות זולות יותר וזאת לאחר סקרי שוק רציניים וזאת על מנת להיות הכי אטרקטיביים בשוק הישראלי ממש כפי שאתם עושים בסק שוק למציאת עבודה בנקיון, ביטוח רכב או קורס איפור.

כמובן שאין הדבר כך שהרי תהליכי היווצרות השיש והאבן התקיימו על פני כל כדור הארץ  וכך לאחר שנים רבות  בהן שלטה איטליה בשוק תעשיית  השיש , הרי שהחל משלהי המאה הקודמת  תעשיית  השיש פרצה לכל רחבי  העולם  וכך יכולים אנו לראות  כיום מחצבות שיש ומפעלי  שיש כמעט על פני כל ארצות העולם החל מספרד ופורטוגל במערב אירופה ,עבור לאיטליה, יוון, תורכיה, מצרים, הודו, סין וארצות דרום אמריקה .

נהוג לחלק את סלעי המשקע ל-3 קבוצות בהתאם לסביבות ההשקעה וההיווצרות שלהם –
• סלעי משקע ימיים – אלו סלעים שנוצרו בקרקעית ים או אוקיינוס. רוב הסלעים מסוג זה נוצרו כתוצאה משקיעה של שרידי בע"ח ימיים (צדפות, קונכיות, עצמות דגים, בע"ח ימיים זעירים – פוראמיניפירות) או מהתגבשות תמיסות גירניות המצויות במי הים (דוגמאות לסלעי משקע ימי: גיר, קירטון, צור, דולומיט).
• סלעי משקע אגמיים – אלו סלעים שנוצרו משקיעת חומרים באגמים רדודים יחסית (דוגמאות: חרסית , חוואר, גבס),

כתיבת תגובה