שמלות אירועים


כל כך הרבה מעצבי שמלות כלה וכל כך מעט זמן עד היום המיוחד – מה עושים?

אחד הימים המשמעותיים בחיינו, ויש מי שיאמרו שזהו היום החשוב מכולם, הוא יום חתונתנו – זה יום אשר מוקדש לזוג האוהבים הצעיר, אשר בוחרים לחגוג אהבתם ולהתחייב בפני הציבור לקשור את חייהם זה בזה לנצח, לטוב ולרע.

באירוע משמעותי שכזה את חייבת להיראות מצוין, ומה יכול להיות יפה יותר משמלה לבנה מעוצבת, אשר גורמת לכל אשה להתלבש כמו נסיכה לערב?

איך רוכשים שמלה? כמה היא עולה? מהן ההאפשרויות הקיימות בשוק? חושבת על שמלת כלה? רוצה פרטים בנושא שמלות לאירועים? זה המקום!

מחיר התחלתי של שמלת כלה מעוצבת הוא כ-6000 שקל, אבל עבור רבים סכום זה לא מספיק אפילו להינומה. השכרת שמלה עולה כ-10 אחוזים פחות מקניה, ובהפרש מחיר כזה קטן, ברוב המקרים מומלץ פשוט לקנות את השמלה ולשמור אותה למזכרת מיומך המיוחד.

שמלות לחתונה – טיפים שימושיים.

עדיין לא מצאת מעצב או מעצבת שמלות כלה? בקשי המלצה מחברות ומכרות שתכננו חתונה בשנים האחרונות , וחפשי קטלוגים עדכניים של המעצבים האלה לראות אם הקולקציות שלהם נאות בעיניך.

השתמשי במגוון הקטלוגים, אך השתדלי לחשוב עליהם בתור הנחייה ראשונית ולא יותר מכך, לטובת התוודעות עם הדגמים השונים, מגוון הסגנונות וכדי לקבל רעיונות לשמלתך.

בשלב הבא הגיעי לסטודיו או לסלון הכלות, בעדיפות לתיאום מראש, כדי שתוכלי לקבל את מירב תשומת הלב.

בשלב זה, חישבי, האם מעצבת או מעצב הבית משתדלים לבלות איתך די זמן, או שאולי את מופנית לצוות הזוטר? האם בקשותייך נענות בקשב? מה לגבי התחושה הכללית שמעניק לך הצוות? כיצד תתארי את היחס ללקוחות האחרות שמגיעות למקום? והמחיר, האם תוכלי לעמוד בו?

בררי גם אם יש עוד שירותים שאת מקבלת, כעיצוב תסרוקת במהלך יום החתונה, שהרי הדבר יכול לחסוך ממך הרבה הוצאות. מקומות מסויימים אף לוקחים שירותים אלו צעד אחד הלאה, ומוסיפים על הבסיס גם טיפולי עיסוי ושאר פינוקים אשר הופכים את שעות ההכנה לנעימות ומהנות יותר.

סלון כלות טוב שומר על סטנדרטים גבוהים בכל אחד מהשירותים שהוא מציע – תפירה ובדים, סגנון וללא ספק, השירות. ולכן, אין סיבה שתצטרכי להתפשר.

רוצה למצוא שמלות כלה? גלשי לאתר שמלות כלה 2011 ותגיעי אל מיטב המעצבים וספקי השירותים, בלחיצת כפתור.

כתיבת תגובה