שתלי סיליקון להגדלת חזה

שתלי סיליקון להגדלת חזה הן אפשרות העומדת בפני מי שרוצה שינוי על ידי ניתוחי חזה שיגדילו את שדיה. לעיתים אישה לא מרוצה מאחד מחלקי גופה, והרגשה זו מערערת את בטחונה העצמי וגורמת לה לחוש פחות נשית. עבור חלק מהנשים ניתוח להגדלת החזה ע"י שתלי סיליקון הוא פיתרון מתאים.

 

שתלי סיליקון להגדלת חזה

 

גודל החזה המבוקש משתנה בין נשים שונות. גורמים המשפיעים על ההחלטה בדבר גודל החזה המבוקש בניתוח כוללים טעם אישי, סגנון, תרבות ועוד. כיום ניתוחים פלסטיים הופכים יותר ויותר למקובלים וכך נשים רבות יותר מוצאות פיתרון באמצעות ניתוח החדרת שתלי סיליקון להגדלת חזה. בעבר נחשב ניתוח זה ליותר מסוכן ומורכב, אולם כיום הוא נחשב ליחסית פשוט ונטול סיבוכים. מי קהל היעד? לרוב נשים צעירות שלא התפתחו במידה בה היו מעוניינות, והקבוצה השנייה של נשים מבוגרות נשואות ואמהות שרוצות לשפר את מה שלתפישתן הדלדל לאורך השנים. בנוגע לצלקות וסימנים מהניתוח, מנתחים משתדלים לקבוע את מיקום החתך במקומות אשר בהן הצלקות יהיו פחות נראות כמו באזור של בית השחי.

 

מה יש לעשות לפני ניתוח החדרת שתלי סיליקון להגדלת חזה?

 

בבחירת גודל השתלים יש לקחת בחשבון את רוחב הכתפיים והפרופורציה. תנודות קיצוניות במשקל עשויות לפגום בשתלים ולסכן את הצלחת הניתוח. לכן טרם החדרת שתלי סיליקון עבור הגדלת חזה חשוב מאוד להגיע לפגישת ייעוץ עם הרופא המנתח. במהלך פגישת הייעוץ צפוי הרופא להסביר למטופלת מהם הסיכונים ותופעות הלוואי האפשריות במסגרת של ניתוחים פלסטיים בחזה. לדוגמא, לאחר ניתוח הגדלת חזה, במהלך תקופת ההתאוששות, צפוי להתפתח אודם סביב החתך ואף שטפי דם תת עוריים. תיתכן גם נפיחות של השדיים שאמורה לחלוף לאחר כיומיים. כמו כן מומלץ לדלל בפעילות גופנית למשך החודשיים הראשונים שלאחר הניתוח, בעיקר פעילות הדורשת הפעלת שרירים באזור החזה. בנוסף יש להימנע משיזוף באזור המנותח לאחר ניתוח הגדלת חזה. חלק מהמטופלות אף מגיעות לרופא כשהן יודעות מראש לאיזו מידת חזייה ברצונן להגיע. מידת החזיה תשתקף בהחלט בניתוח של החדרת שתלי סיליקון להגדלת חזה כיוון שהשינויים של לפני ואחרי הניתוח ישתקפו ללא ספק גם במידת החזייה ובמראה. במהלך פגישת הייעוץ יכולה המטופלת להתחבט עם המנתח.

   שתלי סיליקון להגדלת חזה ועלויות

 

בניתוח של החדרת שתלי סיליקון להגדלת חזה המחירים בנויים בהתאם למספר תנאים. בין המרכיבים השונים הלוקחים חלק בעיצוב עלות הניתוח נמנים סוג השתלים, גודל השתלים, המרפאה או המכון בו מתבצע הניתוח ולעיתים גם המנתח עצמו עשוי להשפיע על העלויות. לרוב נעשה שימוש בשתלי סיליקון שכיום הם חזקים ועמידים יותר. אולם גם בקרב שתלי הסיליקון שמוחדרים לחזה במסגרת ניתוחי הגדלת חזה ישנם סוגי שונים עליהם יכול להמליץ המנתח. בחירת סוג השתלים גם משפיעה על עלויות הניתוח. חשוב לערוך השוואת מחירים שבוחנת הצעות מחירים של מכונים ומרפאות שונות שעוסקים בתחום של ניתוחים הכנסת שתלי סיליקון להגדלת חזה. השוואת מחירים מסוג זה ניתן לבצע במספר דרכים. הראשונה היא על ידי התקשרות עם המכון או המרפאה המדוברים ובקשה הצעת מחיר. הדרך השנייה האפשרית היא על ידי חיפוש באינטרנט בקרב אתרים של המרפאות השונות. דרך נוספת שחשובה לתהליך, אך היא גם פחות מהימנה, היא לערוך משאל קצר בקרב מקורבות שעברו ניתוח הכנסת שתלי סיליקון להגדלת חזה.