תותי- מתנות לברית

תותי- מתנות לברית

יש מתנות שמסמלות התחלה של משהו חדש, אלו בדיוק מתנות לברית של עולל חדש שמצטרף למשפחה. מה קונים לו? מה יתאים לתינוק ויקלע גם לטעם של ההורים? לפעמים אפשר לקנות גיפט קארד וזה פוטר אותנו מכל הטרחה וגם מכל ההתלבטויות לקניית המתנה. מצד שני, אתם מחמיצים את ההזדמנות להעניק מתנה בעלת נופך אישי. ישנם אתרי אינטרנט רבים שמציעים מבחר רב של מתנות, והכי טוב יהיה אם אתם תוכלו לשאול את היולדת מה הייתה רוצה לקבל כמתנה ללידה, וגם חברה שעברה לידה תוכל לעזור לכם.

"בא לשכונה בחור חדש"

הוא הגיע לאוויר העולם עירום, אולם אנחנו מלבישים אותו בכל מיני פרטי ביגוד מיוחדים. אין צורך לבחור לתינוק בגד כחול כמו שצבע ורוד לתינוקת כבר לא ממש באופנה. יש מתנות שתתאמנה לשני המינים לבד מבגדים – משחקים ומתנות, מצעים ושמיכות, מגני ראש ונשכנים מוצרים לתינוקות ועוד. מתנות לברת יכולות להיות לא רק מתנה לרך הנולד אלא גם מתנה להורים, או משהו שלפחות יעזור להם בטיפול השוטף של הנולד, משהו שיהיה מפנק. ישנו מבחר אין סופי המתאים לגיל הלידה שהבחור החדש יוכל להשתמש הבן, ואתם תוכלו להגיד שאתם אלו שהביאו לו את זה. אם אתם מתעקשים על תרומה אישית נוספת, תוכלו לארוז זאת בעצמכם ולקשט את הפתק שאתם שמים במעטפה- ולהפוך גם אותה לציור או תמונה תלויה מול הילד.

תשעה חודשים חיכינו לזה!

תשעה חודשים שהיולדת ציפתה לו, והנה הוא הגיע. כדי להקל על ההורים, ולשמח אותם, תוכלו לקנות מתנה לברית. ברית היא אירוע שמפתיע אותנו בתזמון ולא תמיד ניתן לחזות אותו, לכן לא תמיד אנו מוכנים לקנות מתנות לברית. לכן, ניתן להזמין אינטרנטית ישירות אליכם או לבית החוגגים.
מחקים מומלצים לילדים: טרקטורים להרכבה עם עיצוב גרפי מיוחד

כתיבת תגובה