תקלות נפוצות במקררים


איזה מקרר יש לכם? האם אתם מרוצים ממנו? האם הוא עושה בעיות, או שפשוט נמאס לכם להסתכל על אותו מקרר כבר חמש עשרה שנה?

כולם מכירים את ימי השרב האלה, אי אפשר לחשוב אפילו על יציאה מהבית מרוב שהאוויר רותח, השמש כמו כדור אש והזיעה מדביקה את החולצה לגב. כולם רוצים להגיע הביתה, להסתגר שם, ללכת למקרר ולהוציא ממנו בקבוק מים קרים. אבל מה כבר אפשר לעשות אם המקרר לא פועל כמו שצריך? כיצד תמצאו טכנאי מקררים? איך אפשר לשמור על המכשיר מפני תקלות לאורך זמן? אילו מקררים חדשים נחשבים לטובים ביותר?

כי מקרר מקולקל אומר בעיה יותר חמורה מאשר מיץ חם, ואי שמירה על מזוננו קר פוגעת גם בטריותו, מפתחת עובשים ומחלות, גורמת לסרחון, וגם בזבוז של המון כסף על מוצרים שנזרקים לפח מהר יותר.

צריכים מידע על תיקון מקררים? לפניכם טיפה מידע בנושא מקררים:

לשמירה על פעולה יעילה של המקרר והמקפיא, קודם כל מקמו את המכשיר בפינה מבודדת מאור וחום, במרחק קטן מהקיר (כ-15-20 ס'מ), והקפידו לא להשאיר את הדלתות פתוחות. יתר על כן, נסו לשמור על הפתחים הפנימיים וחיצוניים פנויים בכל עת ואל תגבירו את עוצמת המקרר ללא צורך ספציפי.

צריכים תיקון מקרר? משתלם לבדוק אם המקרר עדיין זכאי לאחריות היצרן. במקרה ולא, לא תהיה לכם ברירה אלא לשלם בין 150-300 ש'ח עבור בדיקה ובנוסף תמורת עלות החלקים והחלפתם.

שילמתם עבור תיקון? בקשו אחריות של חצי שנה לפחות על התיקון.

צריכים לקנות מקרר חדש? מקררים מתוצרת הארץ נוטים לעלות פחות ממקררים אמריקניים ואסיאתיים, ואיכותם טובה באותה מידה. אין תקציב לא מהווה בעיה, תוכלו לרכוש מקרר איכותי ויוקרתי שכולל בתוכו תוספות כמו למשל בקרת קירור מתקדמת וחלל אחסון גדול יותר מהמקררים הפשוטים.

לפרטים נוספים על תיקון מקרר אמקור או כל עניין אחר בתחום המקררים, תנו הצצה באתר תיקון מקרר אמנה. ושיהיה רק נעים!

כתיבת תגובה