תריס חשמלי או מעץ?

איזה כיף שאפשר לשפץ ולעצב את הבית אחת לזמן מסוים, זה יכול להיות שיפוץ גדול עם שבירת קירות ובנייה מחדש או רק שינויים בעיצוב, תריסים למשל הם פיתרון נהדר לשדרוג הבית ללא שבירת הארנק, אם אתם רוצים לקרוא עוד טיפים והמלצות על תריסים כדאי לכם להקדיש מספר דקות.

תריסים משפרים ללא הכר את מראה הדירה, אם מדובר על תריסי אלומיניום או תריסי עץ או אפילו תריסים חשמליים היום לא צריכים לשים בבית את התריסים הגסים של פעם שהיו בעצם ברירת מחדל, בשנות האלפיים התריסים מושקעים יותר עשויים מחומרים עמידים יותר והכי חשוב: יפים יותר.

אז איזה תריסים יכולים להתאים לכם?

הבחירה המובילה של המאה החדשה הם תריסי אלומיניום, מדובר על חומר זול, קל לעיצוב וטוב למראה, בנוסף תריסי אלומיניום עמידים לאורך שנים, קל לנקותם ובכך הם הפכו להיות הפופולאריים ביותר בבתים רבים במדינת ישראל.

אפשרות נוספת וישנה יותר הם תריסי העץ, לפעמים הם דורשים תחזוק שנתי לא פשוט לנקות אותם אבל הם חזרו לאופנה, המראה הטבעי עם סוגי העץ השונים עושים את העבודה ומעניקים לביתכם את המראה הטוב ביותר.

זוכרים את תריסי הגלילה עם החוט המעצבן והרעש הנורא? היום תריסי הגלילה מעוצבים ברמה גבוהה מאוד ומתאימים לכל בית, תריסי הגלילה מגיעים עם או בלי מנגנון חשמלי ומאפשרים לכם ליהנות ממוצר איכותי במחיר משתלמם.

אז כפי שאתם רואים היום יש אפשריות רבות ולא צריך להתפשר, אפשר להזמין בעלי מקצוע או לרכוש תריסים לבד ולהתקינם לבד אבל אם החלטתם להזמין אנשי מקצוע כדאי לדעת: מומלץ לבקש המלצות, חוות דעת מלקוחות מרוצים ולבדוק את האחריות הניתנת לכם על כל תריס, במיוחד עם מדובר על תריסים חשמליים.

אם אתם צריכים מידע נוסף כנסו לאתר www.ttcc.co.il

כתיבת תגובה