אימון אישי ושיפור היכולת האישית

במסגרת עבודתו עם אנשים פיתח ד"ר כרמי אומרו שיטת אימון אישי בשם "פילוסופיה שימושית". בדרך התמודדות שהיא מציעה היא מאפשרת לאדם להיות במקום מוצלח יותר, תוך שחרור מדפוסי התנהגות ישנים והפניית האנרגיה שמשתחררת לקידום המטרות האישיות. מטרת השיטה היא לאפשר את הגדלת היכולת האישית בתחומי החיים השונים, על מנת לעזור לאדם להשיג את המטרות שבחר.

שיפור היכולת האישית נעשה על ידי הפחתה או סיום של התנהגויות אוטומטיות שאינן רצויות, ובמקביל רכישת כלים שימושיים של: יצירת מטרות, יצירת שליטה, תקשורת, יצירה ותחזוקה של המערכת הזוגית, איך לחיות עם ילדים, פתרון קונפליקטים, למידת המנגנונים שיוצרים התנהגות לא מודעת ועוד. בשיטת טיפול זוגי הדגש מושם על רכישת יכולות ומיומנויות בינאישיות כדי שהאדם שנעזר ימצא את עצמו מתמודד באופן עצמאי מול האתגרים שהוא מציב לעצמו, כך שאין כאן מטרה לכבול את האדם שנעזר למטפל או יצירת תלות במטפל.

בשיטת ייעוץ זוגי תהליך העזרה מתיימר להיות קצר יחסית ותוצאות אפשר לחוות החל מהמפגש הראשון או תוך מספר מפגשים מצומצם. בעבודה עם אירועים כואבים מהעבר שנוטים להכביד על חיי היום יום ניתן לחוות הקלה ושחרור תוך זמן קצר כך שמתקבלת הפחתה משמעותית או סיום של המטען הרגשי שנוצר באירוע. אנשים שלמדו ועשו שימוש בשיטת ייעוץ אישי שפיתחתי הוכיחו שניתן ליישם אותה ולהצליח ליצור שינוי בכל תחום בחיים.

תהליך אימון אישי מורכב מ:

  • שינוי דפוסי תגובה והתנהגות.
  • זיהוי כוחות ייחודיים.
  • זיהוי ושינוי אמונות מחלישות.
  • גיבוש חזון אישי.

תהליך אימון אישי מוביל לשינוי ולמימוש הפוטנציאל הודות לפיתוח היכולת למוסס תקיעות ולפתח אסרטיביות. היכן שקודם שלטו דפוסים אוטומטיים מופיעים חופש ואומץ. מה שמבטיח תוצאות הוא האיזון המסוים הנכון לך בין הקניית הכלים לתמיכה ביישום, וכמובן – עבודה אישית שלך. עבודתי הפרטנית מתאפיינת ביכולת להיות עם האדם על פי צרכיו, בתכנים ובקצב הנכונים לו, להתקדם בעבודה על פי הסגנון והבשלות האישית. על פי רוב, אנשים יודעים לומר מייד אם השיטה מדברת אליהם ואם היא מעשית עבורם. תוך מספר מפגשי ייעוץ אישי הם מפתחים יכולת ליצור בהירות חדשה ולהפוך מצבי קושי ומצוקה ביום יום להזדמנויות. בוודאי ניסית כבר לחולל שינוי בעצמך. פעלת בדרכים מוכרות, אולי משהו זז אבל זה עדיין לא זה.

אני מזמין אתכם להגיע למפגש ייעוץ אישי יוצא דופן בכדי לאפשר את הגדלת היכולת האישית בתחומי החיים השונים, על מנת לעזור לכם להשיג את המטרות שבחרתם.

כתיבת תגובה