חשבי שכר

חשב שכר בכיר- איזה מקצוע נפלא

אני זוכר כאשר סיימתי את הקורס הראשון שלי בעולם המקצועי, הייתי מאושר והרגשתי בשמיים. ראיתי שהדברים הם אמנם לא פשוטים כל כך, אבל אני בהחלט יכול להצליח בדברים אלו ואני בהחלט יכול להצליח בעבודה בתור חשב שכר או בעצם בכל דבר אחר שאני אבחר בו. יש משהו מאוד מרגיע בתחושה הזו, של להגיד לעצמך: "חשב שכר בכיר או לא, אני בהחלט יכול להצליח בזה".

הדבר שאני אוהב בלהיות חשב שכר זה בעיקר הידיעה שלעולם לא אהיה מחוסר עבודה, לא באמת. נכון, יכול להיות שהחברה שאני עובד בה עכשיו תפטר אותי שאני אחליט ללכת לדרכי, בהחלט. אבל בתחום שלי, חשבות שכר, אין בעיה אמיתית למצוא עבודה חדשה. הרי מחלקת השכר היא המחלקה הכי חשובה שיש בכל חברה, בלי שכר- הרי לא תהיה עבודה. אז אני די רגוע בקטע הזה.

כבר הבנתם שהדבר החשוב ביותר מבחינתי היה לא אחרת מאשר יציבות תעסוקתית ואת זה מצאתי בהחלט במקצוע חשב שכר, אבל גם הרבה דברים אחרים שרציתי וקיבלתי אותם גם כן. מה דעתכם על משכורת יציבה ויפה שרק מתקדמת עם הזמן? נראה לכם טוב?

האם במקצועות אחרים שהם לא חשבות שכר, יש תנאים סוציאלים מלאים ומעולים? כנראה שלא בכולם. יש לי הרבה חברים שלא נהנים  מכל הדברים האלו, מה לעשות העולם בכלל לא מושלם, אך אני באופן אישי אוב לעבוד במקום שמעריך אותי ולא רק בפידבקים אלא גם בתגמולי שכר ותקציבים כספיים. ככה אני לפחות, אני עובד בצורה איכותית ומסודרת ומצפה לתגמול בהתאם.

אך זה לא רק הסיבה היחידה שבגללה בחרתי בחשבות שכר, היו סיבות נוספות ומעולות: אני אישית חשוב לי אפשרויות קידום.  יש לי המון שאיפות מקצועיות ואני מאוד מצפה מעצמי להתקדם ולזכות בתפקידים אחרים, בכירים יותר. אני מרגיש שבמקצוע שלי, יש לי הרבה מאוד אפשרויות כאלו וזה מה שגורם לי להרגיש טוב עם עצמי.

האם אני ממליץ על קורס חשבי שכר? הרבה מאוד פעמים שואלים אותי, האם אני ממליץ על קורס חשבי שכר לאנשים אחרים? אם זה באמת המקצוע שבו כדאי לעבוד? הטענה שלי היא תיד אותה אחת: אם אתה יודע מה אתה רוצה מעצמך, אם אתה אוהב מספרים וחשבון, אם אתה מאלה שלא נרתעים מאתגרים, כנראה שהמקצוע הזה בשבילך, אם כל הדברים האלו הם לא בדיוק הדברים שלך, כנראה שקורס חשבי שכר זה לא בדיוק כוס התה שלך, אולי אתהה צריך מקצוע אחר כל שהוא.

אני אישית למדתי במכללה למיסים וחשבונאות- אין לי שום קשר איתם עכשיו, שנתיים אחרי שהקורס כבר נגמר, אבל עדיין אני זוכר אותם לטובה, את המרצים, גמישות הלימודים וההצלחות הרבות של התלמידים שלמדו איתי. אם אתם רוצים להצליח, כנראה שזה המקום.

כתיבת תגובה