מתופפים לחתונה

ענף האירועים הוא ללא ספק כזה שמחפש כל הזמן את "הדבר הבא" שיעשה שמח לאורחי האירוע ויאפשר הגברת השמחה והפעילות של האורחים במאורע. בטח ובטח כאשר מדובר בחתונה, שהיא ללא ספק האירוע הכי גדול בענף האירועים.

במהלך השנים התפתחו טרנדים רבים סביב כל חתונה, אם במסגרת של אביזרים ופירוטכניקה כמו הזיקוקין, הקונפטי, בועות הסבון, גלי העשן, הלייזרים מעמדת הדיג'יי או שלל המסכות והכובעים שמחולקים לאורחים עצמם. אלו הפכו כבר לדבר שבשיגרה.

לכל אלו נוספו הטרנדים של בעלי מקצוע שנועדו להוסיף שמחה לאירוע כמו זמר אורח, להקת כנריות, חצוצרן, סקספוניסט או נערות מייצגים. לקבוצה זו ניכנס לפני כעשור שנים טרנד חדש של מתופפים לחתונה וזהו ללא ספק טרנד שהפך כמעט ולשיגרה וחובה בכל חתונה שמעוניינת לשדרג את עצמה ואת השמחה בקרב האורחים בה.

מתופפים בחתונה מלווים את האירוע בכל שלב ושלב וללא ספק הופכים כל אירוע של חתונה לחוויה ייחודית ושמחה הרבה יותר מאשר היתה ללא אותם מתופפים מוכשרים.

המתופפים מלווים את האירוע עוד מרגע קבלת הפנים עם תיפוף של מוסיקה מוכרת עבור האורחים הבאים בשער אולם האירועים.

בהמשך יעברו המתופפים, לעיתים בליווי שופרות, להכרזה על כניסת הורי החתן והכלה וכמובן החתן והכלה בעצמם, אל האולם ובכיוון החופה.

לאחר החופה ושבירת הכוס, ינדדו המתופפים אל רחבת הריקודים וילהיבו שם את הקהל על מנת שיצטרף למסיבה ולריקודים עם בני הזוג הטרי.

בהמשך הערב ניתן לשלב את המתופפים עם הזוג הטרי בריקוד הסלואו שלו או מיד בסיומו במטרה חוזרת להלהיב את הקהל של החוגגים באירוע ולגביר את הקצב והשמחה ברחבת הריקודים לקול מוסיקה מוכרת של התקליטן באירוע.

מתופפים לחתונה נוהגים להגיע לכל אירוע שכזה לבושים בגלביות לבנות או במכנס שרוול לבן עם גופיה לבנה וכאפיה לבנה, מה שמכנה לכל המאורע נופך טהור ומסורתי יותר ומחזק את הרגש והחשיבות הדתית של המאורע עבור כל הנוכחים בחתונה.

יש מי שילבשו לבן ויהיו בסגנון המסורתי רק משלב קבלת הקהל ועד שלב החופה עצמה ואילו לאחריה יעברו המתופפות או כל הצוות לבגדים של מסיבות ויעברו למצב של חגיגה מודרנית יותר, הכל בתיאום עם מארגני האירוע כמובן.

אז אם אתם לקראת חתונה ואתם בשלב שעוד לא החלטתם על הגימיק או הערך המוסף לחתונה שלכם, אין כל ספק כי מתופפים ישדרגו את האירוע שלכם הן בשלב של החופה והן במסיבה עצמה.

כתיבת תגובה