סוניק משחקים

סוניק משחקים

מי שנולד בשנות השבעים והשמונים ידע בוודאות לספר על פאק מן, על טטריס ועל סוגרי השטחים. הילדים של היום, כמעט ללא יוצא מהכלל, החליפו את משחקי הקלאסיקה במשחקים חדשים, אחד מהם הוא משחק סוניק. דמות הקיפוד הכחול הומצאה בתחילת שנות התשעים על ידי חברת "סגה". סוניק מתרוצץ במהירות, זריז כשד, ומבוסס על דמותה של החיה קיפוד. רוב הילדים מכירים את דמותו של סוניק מסדרת הטלוויזיה שהופקה בעקבות הצלחת דמותו של הקיפוד, וחלקם מכירים את הדמות מצעצועים וממשחקים שהתפתחו בשלבים מאוחרים יותר.

סוניק משחקים: אפשרויות

מאז המצאת דמותו של סוניק, הבינה החברה את הפוטנציאל הגלום בה ולאחר זמן לא רב השיקה סדרת טלוויזיה מצליחה בכיכובו של הקיפוד. הפופולאריות הרבה של הקיפוד הזריז הופיעה עם הזמן בצורות רבות של בידור לילדים, בהן: סוניק משחקים, משחקי וידאו, סדרת טלוויזיה בשפות שונות, צעצועים, בובות, חידונים, פריטים לחדרי ילדים ועוד אינספור אלמנטים המבוססים על דמותו. נראה כי התחום המפותח ביותר שנבע מהצלחת הסדרה הוא דווקא סוניק משחקים. משחקי הוידאו, המחשב, הרשת וההורדה מאפשרים לילדים לגלם את דמותו של סוניק ולהצליח יחד איתו לעבור את השלבים השונים והמשימות איתן הוא מתמודד.

סוניק משחקים ברשת

לכל ילד יש דמות מצוירת אחת לפחות שאהובה עליו במיוחד. בארץ ובמדינות נוספות בעולם, עבור ילדים רבים סוניק היא אותה הדמות האהובה. אחד הנושאים הבולטים ביותר ברשת האינטרנט בהתייחס לעולמם של הילדים, הוא האפשרות לשחק במשחקי און ליין. משחקים של סוניק הם מהמבוקשים ביותר ברשת וכדי להיווכח בכך – הקלידו סוניק משחקים במנוע החיפוש וראו כמה תוצאות יתקבלו. מאות אלפי אתרי משחקים שמציעים לילדים חידונים, מבוכים, משחקי הרפתקאות, משחקי זיכרון, הלבשה, צביעה, משימות, פרסים ואתגרים – והכול בכיכובו של סוניק הקיפוד.

סוניק משחקים להורדה

ישנן שלוש דרכים עיקריות לשחק סוניק משחקים, כמו גם משחקים אחרים: האחת, היא כמשחק וידאו שאנו קונים בקופסה בחנויות מחשבים. הדרך השנייה היא לשחק במשחקי האון ליין שהם חינמיים בדרך כלל ואינם מצריכים הורדה. הדרך השלישית היא הורדה של המשחק למחשב. כך בעצם אנחנו יכולים לשחק ללא הגבלה, בכל שעות היום והלילה, בלי להיות תלויים בצפיפות הגלישה באתר המשחקים או במהירות הגלישה של חיבור האינטרנט הביתי שלנו.

אלעד

המאמר נכתב ע"י אלעד כהן - מתכנת פלאש בחברת GAME DEV LTD.

כתיבת תגובה