תקליטן לאירועים

במאמר שלפניכם גם לכם ישנה הזדמנות להשכיר תקליטן לאירועים באיכות חסרת תקדים. המאמר ימפה שירותים שונים המספק תקליטן, יסביר מהו כל שירות, ואת חשיבותו למהלך האירוע. תקליטן איכותי צריך לדעת לספק את השירותים הללו בצורה מיטבית, ובאופן חסר פשרות.

השמעת שירים בהתאם לאווירה באירוע

שילוב הרצועות השונות באירוע בהתאם למצבים שונים המתקיימים בו: מוסיקת רקע קצרה המקדמת את פני הנואמים באירוע, שירים לסלואו, שירים להרקדה מהירה, ועוד. תקליטן לאירועים לא רק צריך לדעת לשים את הרצועות הנכונות אלא גם לייצר מעברים מעניינים בין אחת לשנייה על מנת לחדד את רמת המקצועיות של האירוע.

ביצוע מיקסים בין שירים

השמעת רצועות בו זמנית על מנת לייצר מיקס. תקליטן איכותי צריך לייצר מיקסים איכותיים וחסרי פשרות בין שני שירים ומעלה, ולשלב ביניהם מבלי שייווצר דיסוננס אלא יצירה עם ערך מוסף שעדיין ניתן יהיה לחוש את הקצב שלה ולהתחבר אליה במהלך האירוע. לרוב – יגיעו התקליטנים עם מיקסים מוכנים, אולם תקליטן טוב באמת צריך לדעת לאלתר במיקסים תוך כדי האירוע.

יצירות מקוריות של תקליטנים

תקליטן, כמי שעוסק גם במוזיקה האלקטרונית – צריך שיהיו לו מספר יצירות מקוריות ואפילו יכולת לנגן על תוכנה אלקטרונית בזמן אמת באירוע. יכולות אלו מחדדות את רמת האירוע ולא רק יוצרות אירוע הרקדה אלא גם אירוע עם מוזיקת ריקודים מקורית שלא נשמעת אצל תקליטן אחר.

מחירי ותעריפי תקליטנות

ניתן לומר כי התעריף משתנה בהתאם למגוון של פרמטרים: משך זמן האירוע, וסוג השירות הדרוש מן התקליטן. למשל – אירוע קצר בו נדרש תקלוט קאוורים יתומחר פחות יקר מאשר אירוע ארוך בו צריכים להיות מושמעים מיקסים ויצירות מקוריות של התקליטן. בעוד שהאירוע הראשון לא דורש הכנות מרובות השני דורש שקידה מרובה, והכנות של ימים ואף שבועות לקראת האירוע.
לעתים, תפגשו במפורסמים (סלב'ס) מתחום המוזיקה שעוסקים גם בתקליטנות. הם מתקלטים באירועים בתעריפים יקרים למדי, אולם תקלוט שלהם שהוא לרוב מקורי לחלוטין יכול ליצור עניין רב באירוע שלכם. מנגד, אם מדובר באירוע פשוט בו הריקוד אינו הנושא המרכזי, גם תקליטן קאוורים רגיל יהיה משכנע למדי.

כתיבת תגובה