6 סיבות ממש טובות לרכוש חלפים ממגרש לפירוק…

למה לרכוש חלפים דווקא ממגרש לפירוק רכבים?

כל מי שבבעלותו רכב יודע כי מפעם לפעם יש צורך בטיפול ותחזוקה הכוללת בין היתר גם החלפת חלפים תקולים, הנה שש סיבות ממש טובות מדוע כדאי לפעמים לרכוש חלפים דווקא ממגרשים העוסקים בפירוק על פני אפשרויות אחרות העמודות לרשותכם…

זו כנראה הבחירה הטובה ביותר…

1. לשלם פחות.
זו הסיבה המרכזית אשר הופכת את מגרשי הפירוק לרכב לפתרון כה מבוקש, ברוב המקרים חלפים משומשים יעלו לכם הרבה פחות מחדשים מה שיעזור לכם לחסוך בקלות מאות שקלים (ולפעמים גם אלפים) בהחלפת החלק שדרוש החלפה.

2. חלפים מקוריים.מגרש לפירוק רכבים בחלק גדול מהמקרים כשאתם רוכשים ממגרש לפירוק רכבים אתם יכולים למצוא חלפים מקוריים של יצרן הרכב וליהנות מהתאמה מדויקת של הוראות היצרן. במידה ואתם רוצים לשלם פחות עבור חלק איכותי, במקרים רבים כדאי חלק חלופי אך מקורי על פני חדש ותחליפי.

3. לפני מכירה של רכב.
במידה ואתם חושבים למכור את הרכב בקרוב, חלפים משומשים זו האפשרות האידיאלית עבורכם. לתקן את הרכב במינימום עלויות יאפשר לכם להרוויח יותר בעת המכירה.

4. אפשר להתמקח.
במגרשים לפירוק רכבים ברוב המקרים ניתן למצוא אנשי עסקים אשר ניתן להתמקח איתם על המחיר הסופי. בעוד שבחנויות לחלפים פחות נהוג לנסות ולחתוך בעלויות, במגרשי פירוק אפשר להוריד קצת את המחיר במידה ואתם רציניים בנוגע לרכישת החלק.

5. אחריות לקנייה.
אז נכון שמדובר בחלפים משומשים אבל גם המוכרים מבינים כי לא תרצו "לקנות חתול בשק" ולכן תקבלו סוג של אחריות בעבור החלק. כמובן שתקופת האחריות תהיה קצרה משל חלק חדש אך היא תספיק לכם לדעת בוודאות שרכשתם חלק תקין שיכול לשרת אתכם בהתאם לצורך.

5. לשמור על הסביבה
מה הקשר בין רכישה מקונה רכבים לפירוק לבין שמירה על הסביבה? קשר ישיר! מאחר ואתם בוחרים לרכוש חלק אשר פורק מרכב אחר אתם למעשה חוסכים באנרגיה מיותרת של יצירת חלק חדש. במילים אחרות, אתם מבצעים פעולת מחזור אשר מסייעת לכדור הארץ ושומרת עליו נקי וירוק יותר.

לסיכום, אם אתם מחפשים לרכוש חלפים לרוב סוגי הרכבים, בהחלט שווה להתעכב ולבדוק מה יש למגרשי הפירוק שנמצאים באזור שלכם להציע…
מקווה שהצלחנו להעניק לכם ערך, אתם מוזמנים לבקר באתר לטיפים נוספים בכתובת  – http://grarisrael.co.il/

כתיבת תגובה