הובלות רהיטים

אין התחלה טובה יותר כמו להכנס לבית החדש רגועים, שלווים ונטולי כאב גב.

מעבר דירה זה עניין לא פשוט בכלל. אחרי תקופת חיפושים ארוכה הצלחתם למצוא את בית החלומות ועכשיו הגיעה השעה לעבור. על פי איזה קריטריונים בוחרים הובלות קטנות? זה פשוט מאוד, אם מתכוננים נכון.

מהי הדרך הכי טובה לבחור מובילים במרכז? לאיזה דברים הכי מומלץ להתייחס? קבלו כמה טיפים שימושיים:

– לא מומלץ להעביר את הדברים באופן עצמאי – נכון, זה עולה יותר, אבל זו השקעה חד פעמית שחוסכת הרבה מאוד כאבי גב וראש. כך תישארו פנויים לניהול העבודה. נוסף על זאת, כאשר מזמינים מעבר דירה אפשר לקנות ביטוח תכולה בהעברה בזול.

– הכרחי לחתום על חוזה הובלת דירה אשר כולל את סך כל מחיר ההובלה, פוליסת הביטוח בהעברה, יום ושעת ההגעה ופירוט של החפצים שיש להעביר. חוזה מפורט בדרך כלל מונע את רוב הבעיות.

– חשבו והחליטו אם אתם מעוניינים לטפל באריזה בעצמכם, או אם אתם מעוניינים שהחברה תטפל בזה בשבילכם. אם זה לא מטריד אתכם לתת לזרים לטפל לכם בחפצים ואם התקציב שלכם מאפשר, זו אופציה ממש טובה. מצד שני שווה לזכור שאף בן אדם אחר לא יתייחס לדברים שלכם עם הכבוד הראוי…

– מעבר זו הזדמנות טובה להפטר מריהוט עודף. מומלץ לנצל את ההזדמנות להעביר הלאה את הרהיטים והביגוד שכבר אין בהם שימוש.

– רשמו באופן בולט וברור על הקרטון לאיזה חדר הוא מיועד, כך תקלו על המובילים בסידור הקרטונים ברחבי הבית ועל עצמכם בזמן הפריקה.

מעבר דירה הוא תמיד פתיחת פרק חדש בחיים, וכמו תמיד, מומלץ להתחיל על רגל ימין. אם מתחשק לכם לקרוא עוד על מובילים או לאתר מוביל, חיזרו אלינו בהקדם לקרוא את הטקסטים הבאים בעניין הובלות קטנות. ושיהיה יום מקסים!

כתיבת תגובה