מיטות עיסוי

הכול על מיטות עיסוי :

מיטות עיסוי הן מיטות שמשמשות מעסים ומטפלים בתחומים רבים, מדובר על מיטות מוגבהות ונוחות עם פונקציות רבות שמאפשרות טיפולים הוליסטיים נוחים.
מיטות עיסוי במובן הקלאסי שלהן הן מיטות מרופדות עם פתח באזור הראש בו מניחים את הראש בזמן העיסוי, פתח זה מאפשר נוחות מרבית בזמן הטיפול הן למטפל והן למטופל.
רוב המטפלים ההוליסטיים צריכים מיטות עיסוי, לא מדובר רק על מעסים אלא גם על מטפלים הוליסטיים בתחומים רבים ברפואה האלטרנטיבית ולכן תחום זה הוא מפותח כל כך ובו חידושים רבים.

איזה סוגים של מיטות עיסוי יש כיום ?

יש המון סוגים של מיטות עיסוי, יש כמובן את הסוג הפשוט עשוי העץ בסגנונות שונים ויש את המיטות המשוכללות יותר שהן כמובן חשמליות, מתכווננות ובעלות פונקציות רבות.
יש מיטות עיסוי חשמליות עם פונקציות רבות כאמור, אם ברצונכם להשקיע ממיטב כספכם במיטה מסוג זה רצוי כי תבחנו היטב מראש האם היא קלה לתפעול, לא כדאי לקנות מיטה חשמלית ומשוכללת שתדרוש מכם זמן תפעול רב שבסופו של דבר יהווה הפרעה לטיפול.

כיצד יש לבחור מיטת עיסוי וטיפולים?

נבדק ונמצא כי למיטת העיסוי תפקיד גדול ועיקרי בהצלחת טיפולים ולכן יש חשיבות גדולה לבחירת מיטה נוחה במיוחד, כמו כן נמצא כי הטיפול היה איכותי בהרבה גם כשלמטפל היה נוח ולכן יש למצוא את השילוב המנצח בין השניים.
בראש ובראשונה יש לבחור מיטה נוחה למטופל, לאחר מכן יש לוודא כי היא מתאימה מבחינת הגובה למטפל וכי היא מתאימה מבחינת הגודל שלה לקליניקה. נושא נוסף שיש להטות אליו את תשומת הלב הוא עניין התוספות – יש הרבה מיטות עיסוי עם תוספות חינם או בתשלום סמלי אותן ניתן לקבל ופעמים רבות אותן תוספות מספקות נוחות מרבית בזמן הטיפול.
עניין המחיר הוא גם חשוב בתחום זה משום שמיטות עיסוי הן לא עסק זול, מיטות עיסוי עולות בין 500 שקלים בממוצע עד 2,000 שקלים והדבר תלוי כמובן בהרבה גורמים כגון – האם זו מיטה חשמלית, האם מיטה מעץ בלבד, האם יש לה תוספות מיוחדות וכדומה.

eee

כתיבת תגובה