משפרים את האנגלית

האם גם כשאתם יוצאים לטיול במדינה אחרת, צורת התקשורת המועדפת עליכם כרוכה בהנפת ידיים ומלמול לא ברור באנגלית מרוסקת?

מחקרים מראים שכשני מיליארד מתוך כל האנשים בעולם הם דוברי אנגלית ברמה כלשהי. שוקלים גם אתם לשפר את שליטתכם באנגלית בעזרת קורס אנגלית?

אנחנו זקוקים לאנגלית בחיינו הפרטיים כדי לתקשר עם בני אדם אחרים בעולם, כדי שתהיה לנו נגישות שיפור הנגישות למקורות אינפורמציה ולהתנהלות עסקית. ואכן, כל עולם העסקים פועל בשפה האנגלית, ואנו עדים למגמה לפיה ככל שהתפקיד בכיר יותר, כך קיים יותר שימוש בשפה.

למה צריך ללמוד את השפה האנגלית? היתרונות הטמונים בכך הם רבים, וביניהם:

– ידיעת השפה תורמת לשיפור מידת ההצלחה במסגרת בית הספר, ובייחוד באוניברסיטה, שבמסגרתה קיימת הסתמכות על מאמרים ומחקרים שחוברו בשפה זו.

– למטרות שיפור אפשרות ההעסקה בארץ ובעולם, בתפקידים אשר מתנהלים במידה חלקית או מלאה בשפה זו. האנגלית משמשת לנו כלשון הבינלאומית הבלתי רשמית המקובלת ביותר ברחבי העולם, בפגישות עם שותפים ולקוחות ממדינות אחרות, בתכתובת עם חברות ממדינות זרות וכאשר אנו נשכרים לעבודה במדינה אחרת. במקרים כאלה, אלה שאינם דוברים את השפה נוטים להיתקע מאחור.

– לימוד שפה נוספת על שפת האם מהווה אימון למוח הבוגר ותרומה לשיפור התפקוד הקוגניטיבי.

– העשרת עולמנו התרבותי עם סרטים, יצירות ספרות ושירה, מגזינים וטקסטים המתפרסמים באנגלית. ובייחוד במסגרת האינטרנט שם מרבית האתרים השונים מתנהלים בשפה האנגלית.

אלה רק כמה מהיתרונות הבולטים שבלימוד השפה האנגלית, אשר כוללים גם את היכולת לטייל בחו'ל בצורה נוחה וסיבות נוספות כגון שאיפותינו לשיפור עצמי.

אם מעניין אתכם ללמוד אנגלית, עכשיו תוכלו למצוא שלל קורסים שיסייעו לכם לשפר ולהעמיק את השליטה שלכם בשפה. לא משנה אם אתם מחפשים אנגלית עסקית ובין אם אתם רוצים לימוד אנגלית למתחילים, מצאו את מה שמתאים לכם והתחילו בעבודה. בטוח תשמחו לגלות באיזו מהירות ניתן להשתפר!

אם אתם מתעניינים בקורסי אנגלית, ייתכן שתרצו לשמוע גם על אתר לימוד אנגלית מדוברת או ללמוד אנגלית מהר. בהצלחה!

כתיבת תגובה