נרגעים בחופשה – צימרים

אוהבים טיולים בטבע? מעוניינים להזריק קצת רומנטיקה למערכת היחסים? צאו לסופ'ש בצפון. כולם זקוקים לחופשה קצרה כל איזה חצי שנה בכדי לעזוב מאחור את לחצי החיים. אין דבר מוצלח מצימרים בצפון בכדי להשכיח מכם את הילדים והעבודה לסופשבוע קצר ולפנות לכם זמן להרגע בגוף ובנפש.

במהלך העשור האחרון מקבלים הצימרים תנופה אדירה ולא קשה לנחש למה. הסיבה העיקרית היא זמינותם הרבה של צימרים בגליל המערבי וזולים ברחבי הארץ, עובדה שמאפשרת לישראלי הממוצע לממן בקלות נופש ברמה גבוהה, גם בתקופת החגים.

לא זאת בלבד, צימרים פנויים נותנים לכולם את האופציה להזמין חופשה מדהימה מבלי להתאמץ. משמעותו של נופש בארץ הזמנה קצרצרה דרך הטלפון והגעה עצמאית למקום, ללא הצורך להתעסק עם שעות טיסה הזויות, ביטוח רפואי, או דרכונים.

ואולי הסיבה המשמעותית ביותר זו השקט והרוגע שמציעים צימרים. שלא כמו בתי מלון הומי אדם, צימרים בגליל העליון הארץ, במרכזה ובדרומה ממוקמים לרוב ביישובים קטנים וישנוניים שיכולים להציע את הסביבה המושלמת ללילה או שניים של שלווה.

זו אולי גם הסיבה העיקרית שבגללה צימרים הפכו להיות כל כך פופולריים בקרב זוגות. לא תמצאו דבר נפלא יותר מלהתעורר בבוקר לשמע שירת ציפורים, כשמבעד לחלון נשקף נוף מדהים וירוק. כאשר אומרים צימרים ברמת הגולן למעשה מתכוונים לנופש רומנטי – חדר נופש מאובזר במזרן איכותי, ג'קוזי, מטבח קטן, מערכת בידור וכל הדברים הדרושים לזוג כדי שלא לעזוב את הצימר למשך כל זמן השהות במקום…

אז אם מתאימה לכם נופש בצימר, חזרו בקרוב ובדקו את הטקסטים בנושא צימרים יוקרתיים.

כתיבת תגובה