קייטרינג כשר אוכל טוב


מי לא אוהב אוכל טוב?

זה לא משנה כמה תשקיעו באירוע שלכם – בגן האירועים הכי נחשק, תזמינו את התקליטן הכי טוב, תשקיעו עשרות אלפי שקלים על עיצוב ותעשו את החופה הכי מרגשת – הדבר הכי משפיע בעיני האורח הממוצע הוא האוכל. לא רק הצבא צועד על קיבתו, כי אם גם המוזמנים שלכם, לכן כאשר בוחרים קייטרינג גורמה, יש חשיבות לא רק לטעם האוכל – קיימים עוד כמה דברים עליהם צריך להתעכב.

מבחר עשיר של מנות: שיטת הפלאפל טוענת שלא על החומוס בלבד ניצור את המנה, האלמנט המשפיע ביותר זה שילוב הסלטים והרטבים. הישראלי הטיפוסי אוהב כמה שיותר מנות מהן ניתן לבחור ולמלא את הצלחת בכל טוב, ולכן, כדי שכולם יהיו מרוצים, מומלץ לקחת קייטרינג בשרי שמציע מספר רב של מנות.

אופן ההגשה: זהו אחד השיקולים הגדולים ביותר, האם לבחור בופה אשר חוסך בהוצאות ומציע לאורחים מגוון אדיר של מנות שמהן ניתן לקחת, או הגשה מסורתית לשולחן, שיטה שהוכיחה את עצמה כנוחה לאורחים. על פי כלל, מוזמנים מבוגרים מעדיפים הגשה לשולחנות, אולם אם עיקר המוזמנים צעירים, בופה הוא הבחירה העדיפה.

ומה עם קינוחים?: הקינוח הוא הדובדבן בקצפת של הארוחה. כאן מומלץ דווקא לבחור בקינוחים רגילים ופשוטים אשר כולם אוהבים, על בסיס פירות ושוקולד.

שאלה נוספת שעליה יש לענות היא אם ללכת על קייטרינג כשר, וגן במקרה הזה הגורם שהכי משפיע זה המוזמנים. אם מרבית האורחים מעדיפים ארוחה כשרה עדיף להתחשב בצרכיהם, אמונותיהם ורגשותיהם – כי הם אלה שבסופו של דבר אמורים להנות מהארוחה.

ככל הנראה בחירת חברת הקייטרינג והרכבתה תפריט לערב יהיו ההחלטות בעלות ההשפעה הגדולה ביותר על האירוע המיוחד שלכם ואיך שהוא נתפס בעיני המוזמנים, אז הפעילו שיקול דעת – כי לא משנה מה יאמרו לכם, ההשקעה הכי חשובה באירוע היא במנות של האוכל באירוע.

אז אם אתם מעוניינים לקרוא עוד על קייטרינג בשרון או על קייטרינג אסאדו, חיזרו בהקדם לקרוא את הטקסטים הבאים על הנושא. המשך יום נפלא!

כתיבת תגובה