קניית סוככים לחצר


אוהבים את הבית?

אנחנו מבלים הרבה זמן, מאמצים וכספים בטיפוח הגינה והבית – אנו תמיד שותלים, מעדרים, מחליפים את האדמה וזורעים, צובעים, מתקנים, מקלפים ומרפדים, מרהטים אותם בפריטים לנוחות ולנוי, רוכשים מכשירי חשמל ואלקטרוניקה שמקלים עלינו והופכים את חיינו להרבה יותר מהנים, מחליפים בהדרגה אם הם מתיישנים וכל זאת, למען נוכל להפיק את המיטב מסביבת המגורים שלנו, ליצור לעצמנו בית נעים.

לא מעט אנו מוצאים עצמנו זקוקים לקצת עזרה למצוא שירותים ומוצרים לטיפול בתחומי הבית והגינה שעוטפת אותו. תוכלו להיעזר בטיפים בנושא פרגולות? מחפשים דקים? קיבלתם!

– כאשר יוצאים לקנות דקים, מומלץ ביותר להקפיד ולבקש חומר שעבר אימפרגנציה. תהליך זה מרחיק סוגי מזיקים רבים אשר גורמים להירקבות של העץ מה שגורם לעץ להישמר לאורך שנים רבות.

– דקים ובעיקר פרגולות שגווניהן חומים נשמרות לאורך זמן הרבה יותר בהשוואה לפרגולות בגוונים בהירים מאד, הדוהים ומתקלפים בקצב מהיר יותר.

– לפחות אחת לשנה חשוב למרוח דק עץ טבעי בשכבת חומר לשימון דקים ששומרת על העץ ותורמת לאורך חייו.

– סך חסין-גשם לרהיטי חצר ולפרגולה עוזר באופן ניכר להאריך את תוחלת החיים שלה ומאפשר את הישיבה מתחתיה ויאפשר אפילו במזג אוויר גשום.

– לשם ניקוי פרקט עץ אפשר להיעזר בסמרטוט או מטלית לחה בלבד ולעולם אין להרטיב אותו, כי העץ סופג נוזלים במהירות ונהרס.

– לפני כל רכישה מומלץ לערוך סקר מוצרים ומחירים, למען תדעו שאתם קונים את שיא האיכות במחירים הכי משתלמים.

משתוקקים לגלות עוד על ריהוט גינה? מחפשים סוככים? בואו לאתר פרגולה בו תמצאו את כל העצות, כל המחירים וכל נותני השירות הכי טובים.קריאה מהנה!

כתיבת תגובה