בחירת גן אירועים

מתחתנים? מזל טוב! אי אפשר להתווכח עם העובדה שהדבר הכי חשוב אחרי בחירת בן או בת הזוג הוא בחירת המקום לאירוע – הרי זו תהיה התפאורה שתקיף את כל הרגעים ביום הגדול שלכם. ואין כמו גן אירועים מרהיב ביופיו לשמש כמקום שישקף את מלוא חשיבות האירוע הקסום ואהבתכם המשותפת.

גני אירועים נחשבים לשיא היוקרה בתחום החתונות ויש לכך סיבה ברורה, שטחים ענקיים מלאים בפרחים ומרחב שאפשר לנוע בו בחופשיות, ריח צמחייה המשולב בגן ירוק ומטופח, וכמובן אולם ענק שיכול להכיל את כל העולם ואחותו, ואז אפילו עוד כמה אנשים – אין יותר מושלם מזה.

יש כאלה אשר עדיין מעדיפים את הנוחות של אולם אירועים גדול וממוזג, ועם מזג האוויר הישראלי הקר כל כך בחורף וחם כל כך בקיץ, לא קשה להבין למה. ואמנם אולמות אירועים זכו להיות מילה נרדפת לכל מה שמיושן, אך בשנים האחרונות אנו עדים למגמה של חזרה למסורת הישנה, בטוויסט מודרני – עם אולמות אירועים מעוצבים, אוכל ברמה שלא מביישת מסעדות שף מצויינות, ומערכות סאונד ותאורה ממש כמו בכל המועדונים הנחשבים ביותר.

אם אתם לא מסוג האנשים שמוכנים להתפשר ורצים להנות משני העולמות, או יותר נכון לרקוד על שתי החתונות, קיימת גם האפשרות לבחור במקום המשלב גם גן וגם אולם. מקומות אלה נותנים לחוגגים את הגמישות לעבור ממתחם למתחם בהתאם למצב הרוח, להעדפות אישיות ולמזג האוויר – קבלת פנים, מתאבנים וחופה בחוץ, פינות ישיבה מפוזרות בפנים ובגן, ושולחנות ורחבת ריקודים בתוך מבנה מקורה עם בקרת אקלים.

בסופו של דבר זה לא משנה איפה תערכו את האירוע המיוחד שלכם כל עוד אתם והאורחים שלכם נהנים ממנו. העיקר הוא שתבחרו מקום הקולע לטעם של שניכם.

כתיבת תגובה